چشم انداز و ماموریت

  • چشم‌انداز

گروه تولیدی صنعتی بهین آور با نام تجاری (بافوم) سرآمد شرکت های تولید کننده انواع ورق های فوم پلی اتیلن, EVA در ایران می باشد و مقرر نموده با اتکاء به دانش ، تجربه و منابع انسانی متخصص خود ، در افق سال ۱۴۰۰ شمسی و در سطح بین المللی پیشرو در تأمین محصولات متنوع در زنجیره محصولات فومی وبه دنبال کسب ارزش حداکثری از طریق تولید و گسترش زنجیره محصولات جدید وافزایش مزیتهای رقابتی و پایدار قرار گیرد .
همچنین این شرکت در نظر دارد تا سال ۱۴۰۰شمسی و در راستای تبدیل شدن به بزرگترین بنگاه اقتصادی در صنعت فوم EVA-LDPE در ایران محصولات خود را در مقایسه با ظرفیت موجود در سال ۱۳۹۵ در سایه برخوردار بودن از وجدان کاری، انضباط، روحیه‏‌ی همکاری تیمی ، فرهنگ مشتری‌مداری ، نظام پایش مستمرکیفیت و همچنین تعهد به شکوفایی ایران ، افزایش پایدار داده وازآن حمایت نماید.

 

 

  • بیانیه ماموریت

گروه تولیدی صنعتی بهین آور با نام تجاری (بافوم) یک شرکت پرسابقه و بزرگ با ساختار تخصصی در زمینه طراحی و تولید محصولات فوم با پایه EVA-LDPE و کالاهای وابسته است که خود را متعهد به نقش‌آفرینی سازنده، دانش بنیان، خلاقانه، مشتری مدارانه و سود‏آور در صنعت فوم و محصولات وابسته می‏‌داند. مأموریت این شرکت، حفظ وارتقاء ارزش های بنیادین آن در زمینه های گوناگون از جمله : تولید انواع محصولات با برترین کیفیت ، امورتخصصی وحرفه ای و روابط اخلاق مدارانه نزد مشتریان، سهام داران و کارکنان است. این شرکت برای این مهم، با انجام مطالعات بازار و فضای کسب و کار داخلی و بین‌المللی، به کارگیری شیوه‌های نوین و کارآمد مدیریتی، بهره‌‏وری بالا، تکنولوژی‏‌های روزآمد، مشارکت با تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان ممتاز، محصولاتی با کیفیت، مناسب و مطابق نیاز و سلیقه مشتریان عرضه می‌کند.

 

 

  • اهداف سازمانی

۱- تعالی جویی مستمر در تمام ابعاد شرکت و ارتقای منزلت و کیفیت محصولات آن و کسب رضایت مشتریان و توجه به کرامت انسانی .

۲- بهره وری سرمایه و نیروی انسانی و حفظ سرمایه های مادی و معنوی.

۳- توسعه فرهنگ آموزش و یادگیری، نوآوری، خلاقیت، بهبود مستمر، کارگروهی و مشارکت جمعی، دانش محوری، مسئولیت پذیری و مشتری مداری .

۴- قانونگرایی، اجرای قوانین داخلی ودر راستای مأموریت شرکت .

۵- حفاظت و مراقبت از حقوق سهامداران ، کارکنان ، مشتریان و سایر ذینفعان.

۶- ارتقای کیفیت و تکمیل سبد محصول و نوآوری متناسب با نیازهای بازار به منظور افزایش سودآوری.

۷- اجرای پروژه های مختلف و طرح و توسعه در جهت تکمیل زنجیره ارزش محصولات فومی.

۸- افزایش تولید از طریق ارتقای بهره وری و بهبود سیستمها.