فوم سایلنت یا فوم پارکت

فوم سایلنت یا فوم پارکت

فوم سایلنت یا فوم پارکت 800 800 Baafoam | بافوم

سفارش محصول فوم سایلنت (EPVM)

فوم سایلنت

 

از آلودگی صوتی به ستوه آمده اید؟ راه حل آن ساده است! دیگر لازم نیست آن را تحمل کنید. پیشنهاد ما استفاده از فوم سایلنت است. برای فرار از صداهای ناخواسته و آزار دهنده می توانید از مزایای این فوم  بهره مند شوید.

بعد از پیدا کردن مشکل و شنیدن صداهای آزار دهنده حتما به گوگل مراجعه می کنید و به دنبال راه حل می گردید. البته ما نیز علاوه بر گوگل در کنار شما هستیم و پیشنهادات لازم را برای برطرف کردن مشکلات خواهیم داد.

این مشکلی غیر معمول نیست که یک مدیر و یا رییس شرکت همواره با سر و صدای اضافی و آلودگی صوتی دست و پنجه نرم می کند. اما اگر او را با فوم سایلنت و محصولاتی مشابه آشنا کنید حتما از آن استقبال خواهد کرد و برای رهایی از مشکلات مذکور به فکر چاره خواهد افتاد.

کاربرد فوم سایلنت

فوم مذکور در واقع عایقی است که از ورود و خروج  امواج صوتی به یک محیط جلوگیری می نماید. این جلوگیری به وسیله استفاده از موادی به عمل می آید که دارای دانسیته و چگالی بالا هستند. این مواد امواج صوتی را مهار کرده و اجازه نمی دهد که از مکانی خارج و یا به مکانی داخل شود.

فوم سایلنت معمولا دارای وزن سنگین و سفت است. اما مزایای فوم سایلنت همه را به داشتن آن و مجهز کردن فضاهای خود برای فرار از آلودگی صوتی و صداهای آزار دهنده ترغیب می کند.

موارد استفاده فوم سایلنت

همچنین این فوم برای استودیو های ضبط صدا و موسیقی کاربرد فراوان دارد. این کاربرد به این دلیل است از ورود صداهای ناخواسته و مزاحم هنگام ضبط صدا جلوگیری نماید. همچنین سینماها هزینه هنگفتی برای مجهز کردن سالن های خود به فوم سایلنت انجام می دهند. به این دلیل که یک سینما از سالن های متعددی تشکیل می شود و نباید به هیچ عنوان در آن تداخل صدا به وجود آید.

فوم سایلنت از تبادل صدا جلوگیری می کند و محیط آرام تری را برای شما به ارمغان می آورد. اما به طور مثال نباید توقع داشته باشید جلوی صدایی که در ساعت 2 نیمه شب از جاروبرقی و سشوار شما تولید می شود را بگیرد و اجازه ندهد که همسایه شما این صدا را نشنود.

استفاده از پنل آکوستیک یک راه حل فوق العاده برای کاهش اکو و پخش صدا باشد. عایق صدا و جذب امواج صوتی برای سالن های همایش و مکان هایی که در آن سخنرانی صورت می گیرد مهم است. اهمیت این موضوع به این دلیل است که تداخل صدا در این مکان ها نباید روی دهد.

https://baafoam.com/wp-content/themes/movedo-child