مشاوره

استراتژی های توسعه در دنیای در حال تغییر

مشاور مدیریت BAFOAM: مشاوره مدیریت داخلی گروه BAFOAM.

BAFOAM Management Consulting مشاوره مدیریت داخلی گروه BAFOAM واقع در لودویگشافن، مونیمه (نزدیک دوسلدورف)، هنگ کنگ، سنگاپور، فلورمن پارک (ایالات متحده آمریکا) و سائو پائولو (برزیل) است. ما به مشتریانمان – مدیریت بالای BAFOAM – توصیه می کنیم در سراسر جهان در ادغام تجاری، سازمانی، ادغام پس از ادغام، حذف و تغییر پروژه ها.

هدف ما این است که شریک ترجیحی و مورد اعتماد واحد BAFOAM در سراسر جهان در سوالات مدیریت عمومی است.

ما یک تیم از حدود ۱۵۰ همکار – با زمینه های مختلف تحصیلی، حرفه ای و فرهنگی – با هم برای کار با مشتریان خود در راه حل های مرتبط و پایدار است. ما استقلال ما را حفظ می کنیم و اعتبار را با مسئولیت شخصی برای اقداماتمان ایجاد می کنیم. عملگرا، ساختار یافته و متشکل؛ ما با مشتریان ما، بین همکاران، مرزهای سلسله مراتبی و زمینه های کاری، لحظه ای درست می کنیم.

مشاور مدیریت BAFOAM: مشاوره مدیریت داخلی گروه BAFOAM.

چیزهایی هستند که شما واقعا باید برای خودتان تجربه کنید. اما در اینجا بهترین چیز بعدی است: مطالعات موردی از پروژه های زندگی واقعی، طراحی شده است تا به شما احساس برداشت از آنچه ما انجام می دهیم، چگونه این کار را انجام می دهیم و کاری که باعث تحریک ما می‌شود. این یک نگاه اجمالی از رضایتمندی است که ما با مشتریانمان تجربه می کنیم، همانطور که مشاهده می کنیم که پروژه هایمان موفق می شوند.

استثنایی

هر بار دوباره.

https://baafoam.com/wp-content/themes/movedo-child