مشاوره کارآفرینی

خدمات کارآفرینی بافوم

راه اندازی یک کسب و کار موفق در منزل را با بافوم تجربه کنید !

همراهی در مراحل تولید

ایده پردازی تولید محصول

 امکان سنجی تولید محصول

مشاوره در پیش تولید

تولید نهایی و مونتاژ


بیائید با هم کار کنیم!

خلق ایده های نو و تازه جهت کسب درآمد و کارآفرینی همیشه سخت نیست،بلکه بیشتر اوقات فراتر از تصور انسان ساده و عملی است.

یک ایده منحصر به فرد و خلاقانه پیش درآمد گام نهادن در عرصه تولید در دنیای دست سازهای فومی است.

دنیایی که سرشار از ابتکارات نو و تازه برای خلق کار و کارآفرینی در جامعه است.

و اینک رسالت بافوم این است که در این حوزه شما علاقه مندان به کارآفرینی را در تمام مراحل ایده پردازی، قالب زنی ، تولید نهایی ،فروش محصول و … یاری و همراهی کند.

با این وصف کافی است شما هنر بسته‌بندی و فروش تولیدات را در خودتان زنده کنید، ما در کنار شما خواهیم بود.

ما کمک می کنیم ، بافوم

مزایای کارآفرینی در منزل

کاهش هزینه مکان و محل استقرار

کارآفرین به سبب اینکه کسب و کار خود را به راحتی می‌تواند در قسمتی از منزل راه اندازی کند ،نسبت به هزینه ها و مشکلات تامین کارگاه و مکان فعالیت اطمینان خاطر می یابد.

کاهش هزینه نیروی کار

کارآفرین به دلیل راه اندازی فعالیت کاری در منزل می‌تواند تمام ساعات شبانه روز و سایر اعضای خانواده را در پروسه تولید همکاری دهد . در این صورت نیاز مبرم به نیروی کار جهت تولید ، حمل‌ونقل و جابه‌جایی منتفی می باشد.

افزایش سطح درآمد و توسیع اقتصادی

کارآفرینان بر اساس نیرو و توان کاری خود و به دلیل نداشتن محدودیت های زمان و مکان اقدام به تولید محصولات می کنند در نتیجه افزایش تولید منجر به تولید درآمد سرشار و کارفرمایی خواهد شد.

قابلیت در گسترش فعالیت تولیدی

تولید محصولات فومی ، دست سازها و اسباب‌بازی های فومی به علت سهولت در تولید ، قابلیت این را دارد که از کلیه افراد خانواده جهت افزایش و توسیع در نتیجه نهایی بهره برد.

ایده های کارآفرینی بافوم

این مجموعه با بهره‌گیری از مدرن‌ترین و پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات خط تولید ورق‌های فوم EVA ,PE و نیز با بررسی و شناسایی بازار صادرات، توانست بخشی از تولیدات خود را در عرصه جهانی معرفی و نتیجه آن نیز کسب افتخار نخستین شرکت ایرانی در صنعت تولید فوم است که محصولات اسفنجی پلی اتیلن و EVA را صادر نماید.

شرکت بهین‌آور همگام با توسعه صنعت فوم در جهان، اولین شرکتی است که برای دستیابی به استانداردهای جهانی در تولید محصولات فوم در کشور با تلاش بی وقفه، درصدد بوده است شعار دیرینه خود را، که از بدو تأسیس به آن عمل کرده، بیشتر به ظهور برساند و در بازارهای داخلی و بین المللی آن را سرلوحه کار خود قرار دهد.

هم‌اکنون در مجتمع تولیدی بهین‌آور محصولاتی از قبیل: انواع کفپوش تاتامی، ورق فوم، رول فوم، محصولات ورزشی، قطعات فوم صنعتی، اسباب‌بازی و کمک آموزشی با کیفیتی بالا هم برای مصرف داخل کشور و هم برای بخش صادرات تولید می‌شود.

https://baafoam.com/wp-content/themes/movedo-child