کفپوش مهد کودک بافوم | قیمت و خرید کفپوش مهدکودک

کفپوش مهد کودک چیست؟

با کفپوش مهد کودک بپرید، بازی کنید، جستجو کنید، یاد بگیرید و رشد کنید! کفپوش مهدکودک فراتر از یک کفپوش است به این دلیل که کودک دلبندتان بر روی آن خاطرات فراموش نشدنی خواهد داشت؛ خاطرات شیرینی که می‌تواند برای سال‌ها در ذهنش باقی بماند.

کودکان می‌توانند اولین قدم‌های خود را بر روی کفپوش مهد کودک بردارند، اولین کلمات خود را به زبان آورند، الفبا را بیاموزند و دیگر مهارت‌های مهم زندگی را فراگیرند.

کفپوش مهدکودک می‌تواند تأثیر فراوانی بر روی رشد و بالندگی فرزند دلبند شما داشته باشد.

وقتی کودکان به طور آزادانه بر روی این کفپوش‌ها بازی می‌کنند، درک بهتری از محیط اطراف خود پیدا می‌کنند. پدر و مادرها به خوبی ارزش این فعالیت‌ها و بازی‌ها را می‌دانند و همواره در پی آن هستند که بهترین امکانات را برای رشد روانی و جسمی کودک خود فراهم کنند.

ما خرید کفپوش مهدکودک بافوم را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

خصوصیات کفپوش مهدکودک بافوم

بدون هیچ نگرانی خاصی کودک خود را بر روی کفپوش مهدکودک آزاد بگذارید تا آزادانه بر روی آن بازی کند و لحظات شادی را برای خود رقم بزند!

کفپوش مهدکودک بافوم کاملاً ایمن بوده و از مواد استاندارد تشکیل شده است. مواد تشکیل دهنده کفپوش ها عاری از هرگونه مواد سمی است.

سلامت کودک شما برای ما از اهمیت خاصی برخوردار است به همین دلیل ما برای تولید کفپوش‌ها از موادی استفاده کردیم که سلامت کودک شما را به خطر نیندازد.

علاوه بر این امکان رشد قارچ و باکتری بر روی کفپوش مهدکودک وجود ندارد تا شما با آسودگی خاطر شاهد لحظات شاد فرزند خود باشید.

مهدکودک را به خانه خود بیاورید! بله درست متوجه شدید! کفپوش مهدکودک قابل اتصال و جمع‌آوری به آسان‌ترین شکل ممکن است و شما در کمترین زمان ممکن می‌توانید هر فضایی را به مهدکودک برای فرزند خود و هم‌بازیان او تبدیل کنید!

حتی می‌توانید این کفپوش‌ها را به خانه پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها ببرید تا در آنجا هم کودک شما به تفریح و بازی مشغول باشد!

کفپوش‌های مهدکودک آنقدر سبک هستند که به آسانی می‌توانید آن‌ها را از محلی به محل دیگر منتقل کنید.

به شما قول می‌دهیم که بازی بر روی این کفپوش‌های اتاق کودک آن‌چنان آسان است که حتی شما هم وسوسه می‌شوید مدتی بر روی آن بازی کنید!

همچنین بخوانید: انواع تاتامی و کفپوش

کفپوش مهدکودک


در این ویدئو با خط تولید رول فوم  کارخانه بافوم آشنا شوید

کفپوش مهدکودک استاندارد

کفپوش مهدکودک بافوم کاملاً ایمن بوده و از مواد استاندارد تشکیل شده است. مواد تشکیل‌دهنده کفپوش‌ها عاری از هرگونه مواد سمی است.

سلامت کودک شما برای ما از اهمیت خاصی برخوردار است به همین دلیل ما برای تولید کفپوش کودک از موادی استفاده کردیم که سلامت کودک شما را به خطر نیندازد. علاوه بر این امکان رشد قارچ و باکتری بر روی کفپوش مهدکودک نیز وجود ندارد تا شما با آسودگی خاطر شاهد لحظات شاد فرزند خود باشید.

مشکلی که معمولا والدین در مورد این کفپوش‌های بازی با آن دست و پنجه نرم می‌کنند بوی فوم این کفپوش‌ها است که نه تنها برای کودکان آزار دهنده است بلکه می‌تواند برای سلامتی آنان نیز خطرناک باشد.

کفپوش مهدکودک بافوم در رنگ‌های شاد و متنوع اعداد و حروف انگلیسی و فارسی را در هنگام بازی به آنها می‌آموزد که این روش برای آموزش بسیار کارساز و کاربردی است.

به راحتی در محیط امن خانه حروف و اعداد را به کودک خود بیاموزید. امروزه کودکان خردسال سرگرم بازی با موبایل هستند و این اتفاق باعث عدم فراگیری بسیاری از مهارت‌ها می‌شود. می‌توانید با استفاده از وسایلی مانند کفپوش بازی بسیاری از مهارت‌های لازم را به او آموزش دهید.

نه تنها با خرید کفپوش مهدکودک می‌توانید حروف و اعداد را به او آموزش دهید، بلکه می‌توانید برای او یک باغ وحش با انواع حیوانات آماده کنید و او را به یک گشت و گذار در میان حیوانات ببرید!

بله درست متوجه شدید! کفپوش فومی طرح حیوانات بافوم یکی از پرطرفدارترین محصولات ما به شمار می‌رود که شما می‌توانید کودک خود را با حیوانات فراوانی در هنگام بازی آشنا کنید. بدون تردید این روش برای کودک بسیار لذت بخش و شیرین خواهد بود.

به دلیل اینکه کفپوش حیوانات بافوم به صورت پازل است، ذهن کودک در هنگام درست کردن آن اشکال حیوانات را نیز فرا می‌گیرد و این موضوع تأثیر فراوانی در رشد شناختی و یادگیری کودک دارد.

بازی با کفپوش حیوانات هم چنین هماهنگی خوبی میان اعضای بدن کودک به وجود می آورد و او را برای انجام فعالیت‌های دشوارتر آماده می‌سازد.

کفپوش مهد کودک

کفپوش مهد کودک

قیمت خرید کفپوش مهدکودک

قیمت کفپوش مهدکودک به دلیل پایین بودن و مقرون به‌صرفه بودن از مزیت‌های بسیار مهم این محصول است.

به راحتی می‌توانید با هزینه کم تعداد زیادی کفپوش مهدکودک خریداری کنید و خانه خود را تبدیل به بهترین محیط برای بازی و سرگرمی کودک خود کنید.

کفپوش مهدکودک دارای ضخامت‌های گوناگون است. هرچه کفپوش ضخیم تر باشد، دوام و عمر آن نیز بیشتر است.

حتماً کفپوشی متناسب با نیاز خود انتخاب کنید و قبل از خرید با ما مشورت کنید. همکاران ما مشتاقانه منتظر کمک به شما هستند.

نگران نباشید! شادی و سرگرمی هیچ گاه بر روی فوم‌های ما متوقف نخواهد شد! ما انواع بسیاری از فوم‌ها را برای شادی و سرگرمی کودک دلبندتان در نظر گرفته ایم. تمامی این فوم‌ها در طرح ها و رنگ‌های گوناگون تولید می‌شوند تا تمامی سلیقه‌ها را پوشش دهند.

در پایان باید به این نکته اشاره کنیم که برای مطالعه مشخصات محصولات می‌توانید به فروشگاه وبسایت ما سر بزنید. همچنین اگر سفارش خاصی مد نظر شماست می‌توانید با ما درمیان بگذارید تا بررسی‌های لازم انجام پذیرد.

اشکال مختلف کفپوش مهدکودک تولیدی کارخانه بافوم

  • کفپوش طرح حیوانات،
  • پازل حروف و اعداد،
  • کفپوش مهدکودک طرح سیرک،
  • لی لی فومی، کفپوش مهدکودک حروف لاتین،
  • کفپوش مهدکودک طرح میوه
  • پازل حروف و اعداد فارسی و انگلیسی

در بخش فروشگاه بافوم مشخصات کامل محصولات را مشاهده کنید.

محصولات شرکت تولیدی صنعتی بافوم

https://baafoam.com/wp-content/themes/movedo-child