کفپوش تاتامی مناسب برای اتاق بازی کودکان آماده است!

کفپوش تاتامی مناسب برای اتاق بازی کودکان آماده است!

کفپوش تاتامی مناسب برای اتاق بازی کودکان آماده است! 1024 536 Baafoam | بافوم

سفارش محصول کفپوش مهدکودک

فوم مهدکودک

هنگامی که شما صاحب فرزند می شوید انگار دنیا به شما لبخند می زند. ناگهان دفتر کار شما تبدیل به یک اتاق بازی برای کودکتان می شود. به عنوان پدر و مادر، ما می خواهیم فرزندانمان بیشترین بهره را از فعالیت های خود در هنگام بازی ببرند. به همین دلیل است که این اتاق های بازی جذاب نه تنها به کودکان شما کمک می کند، بلکه آنها را نیز فعال نگه می دارد.

 

اول فوم، بعد کار!

هر پدر و مادری می داند که کودکشان بسیار شیطنت می کند. کودکان هر روز در حال بازی کردن هستند و احتمال اینکه آسیب ببینند زیاد است. هنگامی که خانه شما دارای سطوح سخت است، کوچک ترین ضربه ممکن است منجر به یک آسیب جدی به کودک دلبند شما گردد که بدون تردید موجب رنجش خاطر شما خواهد شد. اگر میخواهید کودکتان به هنگام زمین خوردن گریه نکند و دست و پایش در اثر ضربات دچار خونریزی نشود، از کفپوش های مناسب برای این کار استفاده کنید.

اگر طرفدار تشک های رنگی نیستید، می توانید از کفپوش های ساده استفاده کنید. البته پیشنهاد ما استفاده از کفپوش های رنگی است چون ظاهری بسیار زیبا و جذاب را به محیط می بخشد و محیطی بسیار شاد و پر انرژی را برای بازی کودک شما به وجود می آورد.

همچنین بخوانید: کفپوش تاتامی

تجهیزات فوم

کفپوش های ژیمناستیک فومی برای هر اتاق بازی ایده آل هستند. این کفپوش ها اجازه می دهند تا فرزندان شما به هر اندازه که می خواهند شیطنت کنند و از بازی کردن بر روی آن ها لذت ببرند.  آکادمی امور کودکان ایالات متحده می گوید که کودکان 2 تا 5 ساله باید مهارت های حرکتی مانند تکان دادن، پرتاب کردن و گرفتن را به طور روزانه تمرین کنند. به همین منظور استفاده از کفپوش های مناسب کودکان شما را برای رسیدن به این امر یاری می دهد.

 

تغییر شکل اتاق با کفپوش فومی

بسیار دشوار است که برای اتاق کودکی که به سرعت بزرگ می کند هزینه های هنگفتی را متحمل شوید. اما ما برای شما یک خبر فوق العاده داریم! این کفپوش ها همزمان با کودک شما بزرگ می شوند!

نکته مهم این است که به دلیل قابلیت اتصال این کفپوش ها، می   توانید از آن ها در موارد مختلفی همچون ژیمناستیک، هنرهای رزمی و یوگا استفاده کنید.

باید توجه داشته باشید که تک تک دلار هایی که برای ساختن اتاق کودکتان هزینه می کنید ارزشش را دارد چون هم از آن ها در برابر ضربات و خطرات محافظت می کند، هم باعث شادی و روحیه خوب آنان می گردد و از آنان شخصیتی شاداب می سازد و هم باعث یادگیری بیشتر آنان می شود. خیال شما راحت! نه تنها پول خود را هدر نمی دهید بلکه برای آینده فرزندتان نیز سرمایه گذاری می کنید.

https://baafoam.com/wp-content/themes/movedo-child