فوم EVA

فوم EVA

فوم EVA 1000 1000 Baafoam | بافوم

سفارش محصول فوم EVA

فوم EVA چیست؟

EVA Foam یک پلیمر نرم و با دوام از اتیلن وینیل استات است که معمولا در کفپوش و نیز در تجهیزات ورزشی، صنایع دستی و طراحی مورد استفاده قرار میگیرد. این مواد به طور معمول برای تولید فلیپ فلاپ ها به کار می روند.

استفاده از فوم EVA

فوم EVA به آسانی قابل استفاده است و در ضخامت و رنگ های متنوع در دسترس است. کفپوش EVA برای اتاق های ورزش، سالن های ورزشی، نمایشگاه های تجاری، استودیوهای هنرهای (ورزش های) رزمی و غیره مناسب است. تشک فوم به راحتی برای نصب سریع و حذف آماده می شود. و نیز می تواند بدون هیچ زحمت یا دشواری در حمل و نقل، انبار و نصب مجدد شود. خریداران گزارش می دهند که این مواد راحت هستند، مشروط بر اینکه میزان مناسبی از آنها برای یک ورزش راحت و امن،بازی و کار فراهم گردد. نرمی مواد باعث میشود که خستگی ناشی از فعالیت و ایستادن طولانی مدت کاهش پیدا کند.

ویژگی های فوم EVA

فوم EVA همچنین صدا را جذب می کند و یک امتیاز برای اتاق های ورزش و کار محسوب می‌شود. تشک قرص و محکم است ،به طوری که در سطوح صاف و صیقلی حرکت نمی‌کند. فوم EVA  به آسانی قابل تمیز کردن است و مقاوم در برابر مواد شیمیایی است، و نیز ایده آل برای اتاق های ورزشی مرطوب و اتاق‌های بازی است همچنین سازگار با هر آب و هوایی است و دارای جذب پایین آب است، بنابراین دوام خوبی در برابر نشت، گام‌های مرطوب و حیوانات خانگی کثیف دارد. والدین می گویند مواد آن غیر سمی است و فاقد BPA است و همچنین به نرمی سقوط می‌کند.

EVA نه تنها راحت و آسان برای استفاده است، بلکه محکم و بادوام نیز هست. این مواد را می توان برای سال ها در شرایط سخت و سنگین استفاده کرد. استفاده از کفپوش EVA یک نوع سرمایه گذاری و آینده نگری است. خواه در اتاق کودک مورد استفاده قرار گیرد یا در اتاق کار و یا در استودیوهای هنرهای (ورزش های) رزمی. و نیز برای مدت طولانی تازه و جدید به نظر می رسد.

https://baafoam.com/wp-content/themes/movedo-child