فوم EVA

فوم EVA

فوم EVA 1000 1000 کارخانه فوم بافوم کارخانه فوم بافوم

سفارش محصول فوم EVA

فوم EVA چیست؟

EVA Foam یک پلیمر نرم و با دوام از اتیلن وینیل استات است که معمولا در کفپوش و نیز در تجهیزات ورزشی، صنایع دستی و طراحی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مواد به طور معمول برای تولید فلیپ فلاپ‌ها به کار می‌روند.

استفاده از فوم EVA

فوم EVA به آسانی قابل استفاده است و در ضخامت و رنگ‌های متنوع در دسترس است.

کفپوش EVA برای اتاق‌های ورزش، سالن‌های ورزشی، نمایشگاه‌های تجاری، استودیوهای هنرهای (ورزش‌های) رزمی و غیره مناسب است. تشک فوم به راحتی برای نصب سریع و حذف آماده می‌شود. و نیز می‌تواند بدون هیچ زحمت یا دشواری در حمل و نقل، انبار و نصب مجدد شود.

خریداران گزارش می‌دهند که این مواد راحت هستند، مشروط بر اینکه میزان مناسبی از آن‌ها برای یک ورزش راحت و امن، بازی و کار فراهم شود. نرمی مواد باعث می‌شود که خستگی ناشی از فعالیت و ایستادن طولانی مدت کاهش پیدا کند.

ویژگی‌های فوم EVA

فوم EVA همچنین صدا را جذب می‌کند و یک امتیاز برای اتاق‌های ورزش و کار محسوب می‌شود. تشک قرص و محکم است، به‌طوری که در سطوح صاف و صیقلی حرکت نمی‌کند. فوم EVA  به آسانی قابل تمیز کردن است و مقاوم در برابر مواد شیمیایی است، و نیز ایده‌آل برای اتاق‌های ورزشی مرطوب و اتاق‌های بازی است همچنین سازگار با هر آب و هوایی است و دارای جذب پایین آب است.

بنابراین دوام خوبی در برابر نشت، گام‌های مرطوب و حیوانات خانگی کثیف دارد. والدین می‌گویند مواد آن غیر سمی است و فاقد BPA است و همچنین به نرمی سقوط می‌کند.

EVA نه تنها راحت و آسان برای استفاده است، بلکه محکم و بادوام نیز هست. این مواد را می‌توان برای سال‌ها در شرایط سخت و سنگین استفاده کرد.

استفاده از کفپوش EVA یک نوع سرمایه‌گذاری و آینده نگری است. خواه در اتاق کودک مورد استفاده قرار گیرد یا در اتاق کار و یا در استودیوهای هنرهای رزمی. و نیز برای مدت طولانی تازه و جدید به نظر می‌رسد.

https://baafoam.com/wp-content/themes/movedo-child