روش های نگهداری و مراقبت از کفپوش فومی

روش های نگهداری و مراقبت از کفپوش فومی

روش های نگهداری و مراقبت از کفپوش فومی 1000 667 شرکت تولیدی صنعتی بهین آور (بافوم) شرکت تولیدی صنعتی بهین آور (بافوم)

عناوین مطلب

مراقبت از فوم

به طور کلی کفپوش برای استفاده در غرفه های نمایشگاه، مدارس، دفاتر، خرده فروشی ها و فضاهای مسکونی ایده آل است. در حالی که کفپوش ها دارای مزایای زیادی مانند دوام، انعطاف‌پذیری و نصب آسان است در عین حال باید آنها را تمیز و پاکیزه نگاه داشت و مراقبت لازم را از آن به عمل آورد. بنابراین اجازه دهید چند راهنمایی برای مراقبت از کفپوش فومی را به شما یادآور شویم.

مواد شیمیایی قوی برای فوم مناسب نیست

ممکن است فکر کنید برای از بین بردن میکروب ها و باکتری ها می توانید از سفید کننده یا یک حلال قوی استفاده کنید اما با استفاده از محصولات با pH بالا می توانید به کفپوش آسیب برسانید.

در عوض، استفاده از یک صابون ملایم کفپوش شما را پاکیزه نگه می دارد. حتماً چربی و روغن را از روی کفپوش پاک کنید تا به آن آسیب نرسد. بنابراین از وجود مواد پاک کننده اطمینان حاصل کنید.

جاروی منظم کفپوش

محل های اتصال کفپوش فومی به طور فزاینده ای گرد و خاک را به خود جذب می کنند.

اگر به طور مداوم از فوم و از این کفپوش ها استفاده می کنید، باید این نکته را در نظر بگیرید که ذرات مختلف، خاک، گرد و غبار و ذرات معلق در هوا می توانند به راحتی روی این تشک ها انباشته شوند.

اگر شما قصد تمیز کردن کفپوش را با آب و صابون ندارید، باید به طور مرتب آن را با جارو تمیز کنید.

انجام این کار به طور مؤثر گرد و خاک و ذرات موجود بر روی سطح کفپوش را از بین می برد. از فرچه استفاده نکنید چون سطح کفپوش را از بین می برد.

خشک کردن کفپوش

پس از تمیز کردن فوم کفپوش با آب و صابون، اجازه دهید تا کفپوش خشک شود.

به هیچ عنوان بلافاصله پس از تمیز کردن از کفپوش ها استفاده نکنید چون ممکن است لغزنده باشند. علاوه بر این، نباید پس از تمیز کردن فوم و کفپوش آن را به صورت رول درآورید.

این کار موجب رشد قارچ می‌شود و در نهایت موجب آسیب به فوم می گردد. پس از تمیز کردن کفپوش ها به مدت یک شبانه روز اجازه دهید تا آن ها خشک شوند.

تمیز کردن و نگه داری صحیح در حفظ حالت و فرم کفپوش و فوم بسیار حایز اهمیت است چون اگر این موارد رعایت نگردد موجب تغییر حالت و فرم آن می‌شود.

رعایت تمامی این نکات و مراقبت از کفپوش های فومی موجب افزایش طول عمر و دوام بیشتر کفپوش های شما می گردد.

سفارش محصول کفپوش پارکتی

مطالب پیشنهادی

اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
نمایش تمام نظرات
0
پس از مطالعه مطالب دیدگاه خود را بنویسید، سپاسگذاریم.x
()
x
https://baafoam.com/wp-content/themes/movedo-child