راهنمایی مراقبت از کفپوش فومی

راهنمایی مراقبت از کفپوش فومی

راهنمایی مراقبت از کفپوش فومی 1000 667 Baafoam | بافوم

سفارش محصول کفپوش پارکتی

3 راه کار برای مراقبت از کفپوش:

به طور کلی کفپوش برای استفاده در غرفه های نمایشگاه، مدارس، دفاتر، خرده فروشی ها و فضاهای مسکونی ایده آل است. در حالی که کفپوش ها دارای مزایای زیادی مانند دوام، انعطاف پذیری و نصب آسان است در عین حال باید آنها را تمیز و پاکیزه نگاه داشت و مراقبت لازم را از آن به عمل آورد. بنابراین اجازه دهید چند راهنمایی برای مراقبت از کفپوش را به شما یادآور شویم.

از مواد شیمیایی قوی استفاده نکنید

ممکن است فکر کنید برای از بین بردن میکروب ها و باکتری ها می توانید از سفید کننده یا یک حلال قوی استفاده کنید اما با استفاده از محصولات با pH بالا می توانید به کفپوش آسیب برسانید. در عوض، استفاده از یک صابون ملایم کفپوش شما را پاکیزه نگه می دارد. حتما چربی و روغن را از روی کفپوش پاک کنید تا به آن آسیب نرسد. بنابراین از وجود مواد پاک کننده اطمینان حاصل کنید.

به طور منظم کفپوش را جارو کنید

محل های اتصال کفپوش به طور فزاینده ای گرد و خاک را به خود جذب می کنند. اگر به طور مداوم از این کفپوش ها استفاده می کنید، باید این نکته را در نظر بگیرید که ذرات مختلف، خاک، گرد و غبار و ذرات معلق در هوا می توانند به راحتی روی این تشک ها انباشته شوند. اگر شما قصد تمیز کردن کفپوش را با آب و صابون ندارید، باید به طور مرتب آن را با جارو تمیز کنید. انجام این کار به طور موثر گرد و خاک و ذرات موجود بر روی سطح کفپوش را از بین می برد. از فرچه استفاده نکنید چون سطح کفپوش را از بین می برد.

اجازه دهید تا کفپوش خشک شود

پس از تمیز کردن کفپوش با آب و صابون، اجازه دهید تا کفپوش خشک شود. به هیچ عنوان بلافاصله پس از تمیز کردن از کفپوش ها استفاده نکنید چون ممکن است لغزنده باشند. علاوه بر این، نباید پس از تمیز کردن کفپوش آن را به صورت رول درآورید. این کار موجب رشد قارچ می شود و در نهایت موجب آسیب به فوم می گردد. پس از تمیز کردن کفپوش ها به مدت یک شبانه روز اجازه دهید تا آن ها خشک شوند.

 

تمیز کردن و نگه داری صحیح در حفظ حالت و فرم کفپوش بسیار حایز اهمیت است چون اگر این موارد رعایت نگردد موجب تغییر حالت و فرم آن می شود. رعایت تمامی این نکات موجب افزایش طول عمر و دوام بیشتر کفپوش های شما می گردد

https://baafoam.com/wp-content/themes/movedo-child