باور های غلط درباره کفپوش های فومی را فراموش کنید

باور های غلط درباره کفپوش های فومی را فراموش کنید

باور های غلط درباره کفپوش های فومی را فراموش کنید 1000 650 Baafoam | بافوم | با فوم

باور غلط

کفپوش ها معمولا در کسب و کارها، مدارس، ورزشگاه ها و حتی در خانه به کار می رود. اما با وجود محبوبیت آن، در مورد این محصول، تصورات غلطی وجود دارد. ما در حال بررسی تصورات غلط در مورد این محصول هستیم، پس با ما همراه باشید:

کفپوش  محصولی بسیار گران است:

نه تنها قیمت کفپوش منطقی است، بلکه یک گزینه عالی به شمار می رود.

این کفپوش ها محصولاتی با دوام هستند و می توان با آن ها ایده های خلاقانه ی را پیش برد.

دوام طولانی، انعطاف پذیری بالا و هزینه نگهداری پایین از مزایای برجسته این محصول است.

کارکرد های آن محدود است

بسیاری از مردم بر این باورند که این کفپوش ها کارکرد محدودی دارند. اما حقیقت این است که این کفپوش ها علاوه بر پوشش کف، در باشگاه های ورزشی به کار می رود به طور مثال این محصول سالانه در 180000 باشگاه ورزشی در دنیا به کار می رود. همچنین کاربرد های فراوان دیگری که باعث شده این محصول به یک محصول پر طرفدار تبدیل شود. فوم های قابل اتصال در مکان هایی مانند مدرسه نیز کاربرد فراوان دارند.

تمامی کفپوش ها بسیار با دوام هستند

درست است که کفپوش ها دارای دوام و کارکرد بالایی هستند اما این بدان معنی نیست که آن ها به هیچ عنوان فرسوده نمی شوند. شما در بازار فوم هایی پیدا می کنید که بر روی آن علامت ضد فرسودگی حک شده اما حقیقت این است که این موضوع صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و در واقع این موضوع صحت ندارد.

شستشوی کفپوش بسیار دشوار است

شستشوی کفپوش همیشه یک دغدغه و نگرانی جدی بوده است اما خوشبختانه کفپوش های فومی و تشک های ژیمیناستیک را به راحتی می توان شستشو داد. گرد و غبار و آلودگی قرار گرفته بر روی فوم را به راحتی می توان با آب و صابون شستشو داد.

اما بسیار مهم است که پس از شستشو اجازه دهید که کفپوش در مجاورت هوای آزاد خشک شود.

کفپوش ها قابلیت جابجایی ندارند

یکی از نکات مهمی که در مورد این کفپوش ها وجود دارد این است که این کفپوش ها دارای وزن سبک و حمل راحت هستند.

این قابلیت برای مدارس، سالن های ورزشی و نمایشگاه ها یک مزیت بزرگ محسوب می شوند چون به خاطر کارکردی که دارند لازم است به طور دایم از کفپوش های مختلف استفاده کنند.

همچنین این کفپوش ها قابل اتصال هستند و می توان در مکان های مختلف از آن ها استفاده کرد. این موضوع باعث می شود شما به راحتی بتوانید این کفپوش ها را نصب و جمع آوری کنید و متناسب با فضای خود از آن ها استفاده کنید.

خوشبختانه در این گفتار به این موضوع پرداختیم که این فوم ها مقرون به صرفه، با دوام و قابل شستشو هستند و باور های غلط در مورد این محصول نادرست است.

https://baafoam.com/wp-content/themes/movedo-child