ساخت سبک ترین نردبان با فوم‌های رنگی

ساخت سبک ترین نردبان با فوم‌های رنگی

ساخت سبک ترین نردبان با فوم‌های رنگی 800 800 شرکت تولیدی صنعتی بهین آور (بافوم) شرکت تولیدی صنعتی بهین آور (بافوم)

سبک‌ترین نردبان جهان در قزوین ساخته شد / تولید فوم‌های رنگی برای نخستین بار در ایران

حسن طاهری این مخترع جوان قزوینی  اظهار داشت: جوانان غیور قزوینی توانستند باریک‌ترین و سبک‌ترین نردبان فوم دنیا را طراحی و تولید کنند این در حالی است که تنها دو کشور ایران و چین از این فناوری بهره‌مند هستند.

این مخترع جوان قزوینی با بیان اینکه استان قزوین نخستین تولیدکننده نردبان با فوم رنگی در خاورمیانه است،

تصریح کرد: این نردبان منحصربه‌فرد، تحمل وزن بالای ۷۵۰ کیلوگرم را دارد درحالی‌که نسخه چینی آن بسیار ضعیف‌تر از نمونه ایرانی آن است.

طاهری با اشاره به اینکه در ابتدای تولید، کار را با تک‌فروشی محصول آغاز کردم و هیچ‌گاه ناامیدی را به ذهن خود راه ندادم، عنوان کرد: هم‌اکنون این محصول به‌طور عمده به فروش رسیده و ۴۰۰ نمایندگی فعال در سطح کشور، این نردبان سبک و باکیفیت ایرانی را به فروش می‌رسانند.

این مخترع قزوینی با تأکید بر کیفیت عالی و قیمت مناسب نردبان فومی این محصول ایرانی در مقایسه با نسخه چینی آن، خاطرنشان کرد: این محصول به کشورهای همسایه از قبیل عراق و افغانستان صادرشده و ارزآوری قابل‌توجهی نیز داشته است.

وی با اشاره به اینکه این محصول بازار فروش منحصربه‌فردی در دنیا دارد، ادامه داد: به‌جز کشورهای عراق و افغانستان، پنج کشور دیگر نیز در حال رایزنی با این شرکت دانش‌بنیان هستند تا این نردبان با کیفیت و منحصربه‌فرد ایرانی را خریداری نمایند.

منبع

سایت خبرگزاری تسنیم

مطالب پیشنهادی

اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
نمایش تمام نظرات
0
پس از مطالعه مطالب دیدگاه خود را بنویسید، سپاسگذاریم.x
()
x
https://baafoam.com/wp-content/themes/movedo-child