کفپوش‌های فومی ما معجزه می‌کند!

کفپوش‌های فومی ما معجزه می‌کند!

کفپوش‌های فومی ما معجزه می‌کند! 892 595 شرکت تولیدی صنعتی بهین آور (بافوم) شرکت تولیدی صنعتی بهین آور (بافوم)

عناوین مطلب

 

معجزه کفپوش های فومی

ترجیح شما برای پوشش کف محل کارتان در هنگام انجام کارهای مداوم و سنگین چیست؟ همانطور که شما در هنگام کار کفش یا صندل به پا می کنید و پا برهنه فعالیت نمی کنید، اصلا منطقی به نظر نمی رسد که برای انتخاب پوشش محل کار خود که موضوعی بسیار مهم است کوتاهی به خرج دهید. اهمیت انتخاب کفپوش در محیط های تجاری و صنعتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

همچنین بخوانید: کفپوش‌های تاتامی

اگر سطح محل کار شما آسیب دیده باشد می‌تواند برای شما گران تمام شود. اگر نسبت به این موضوع بی توجه باشید ممکن است خسارات جبران ناپذیری را متحمل شوید. ما برای شما یک راه حل بسیار خوب و کاربردی داریم! استفاده از کفپوش های قابل اتصال!

بسته به سطحی که می خواهید پوشش دهید، نوع کفپوش شما متفاوت خواهد بود. برای سطوح بسیار آسیب دیده ما کفپوش های

گران قیمت را پیشنهاد می دهیم ولی برای سطوح کمتر آسیب دیده کفپوش های ارزان تر مناسب خواهد بود.

ما از PVC های بسیار بادوام، با کیفیت و کاملاً قابل بازیافت استفاده می کنیم. این موضوع امکان استفاده های سنگین و مداوم از این کفپوش را به شما می دهد.

کاربرد کفپوش های فومی EVA

فوم EVA برای استفاده های کاربردی در نظر گرفته شده است.

خواهید دید که این کفپوش ها چگونه امتحان خود را پس می دهند. این کفپوش ها مقاومت بالایی را در برابر مواد شیمیایی قوی از خود نشان می دهند.

به دلیل استفاده صنعتی و رفت و آمد زیاد، این کفپوش ها می بایست مقاومت بالایی را از خود نشان دهند، ما از مواد بسیار با کیفیتی برای رسیدن به حداکثر دوام و کارایی بهره می بریم.

این کفپوش دارای سطوح ساده و برجسته هستند که این موضوع به نوع کاربرد شما بستگی دارد. اگر سطحی همراه با کمی زبری می خواهید، کفپوش برجسته را انتخاب کنید. اما اگر سطوح صاف و نرم را ترجیح می دهید، انواع ساده این کفپوش ها در دسترس شما است.

هر ۲ نوع این کفپوش فومی به آسان ترین شکل ممکن نصب می شوند.

مزایای کفپوش های فومی

مزیت مهم این کفپوش ها این است که شما برای نصب این کفپوش به هیچ ابزاری نیازی ندارید. برای استفاده های سنگین و مداوم، ما ارزان ترین پوشش را برای سطوح محیط های صنعتی شما پیشنهاد می کنیم. طبق معمول ما آماده راهنمایی به شما برای خرید کفپوش مناسب هستیم.

مطالب پیشنهادی

اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
نمایش تمام نظرات
0
پس از مطالعه مطالب دیدگاه خود را بنویسید، سپاسگذاریم.x
()
x
https://baafoam.com/wp-content/themes/movedo-child