آجر یوگا بافوم

آجر یوگا

در ورزش یوگا استفاده‌های فراوانی از آجر یوگا جهت حفظ تعادل و انجام حرکات تعادلی و مثلثی پیچیده می‌شود. آجر یوگا بافوم به‌شکل تخصصی و متناسب با استانداردهای بین‌المللی ورزش یوگا تولید شده است.
لایه‌ی رویی این آجر از جنس فوم سخت تولید می‌شود و آج موجود در روی آن پخته شده بوده، که این امر سبب پیدایش لایه‌ای با بالاترین حد سایش در مواد پلیمری می‌شود. هم‌چنین قسمت میانی این آجر از جنس فوم نرم است تا سبب استقامت بیشتر و سبکی آن ‌شود.

رنگ‌بندی استاندارد:

به‌شکل الوان -آبی، قرمز، نارنجی، زرد، سبز و بنفش

امکان تولید در رنگ‌های مختلف به صورت تک رنگ و چند رنگ بنا به درخواست مشتری وجود دارد

ابعاد استاندارد:

۱۲*۲۵ سانتی‌متر با ضخامت ۸٫۵ سانتی‌متر

مقاوم در برابر مواد شوینده حتی مواد شوینده‌ی اسیدی و شیمیایی

ثبات رنگی در برابر شستشو

عدم جذب رطوبت و تعرق

کاملا بهداشتی و ضدباکتری

مناسب جهت انجام آساناهای یوگا و حرکات مثلثی و تعادلی

قابل استفاده در منزل و باشگاه‌های ورزشی

آجر یوگا

یوگا یکی از ورزش‌ها و مهارت‌هایی است که امروزه مورد توجه بسیاری از مردم در سرتاسر جهان قرار گرفته است.

به طور کلی یوگا از مجموعه‌ی حرکات بدنی و فیزیکی و مجموعه توانایی‌های فکری مانند تمرکز و آزاد کردن ذهن از مشغله‌های مختلف زندگی روزمره است که انجام به کاهش میزان استرس منجر می‌شود.

در تمرین یوگا شما با حرکات و فعالیت‌هایی سروکار دارید که نیازمند آمادگی بدنی و ذهنی به طور همزمان است. در واقع برای شروع شما حتما باید از قبل به این فعالیت فکر کنید تا با یک تمرکز بالا این ورزش را شروع کنید.

برای شروع تمرین شما به یک محیط کاملا آرام نیاز دارید به این دلیل که داشتن تمرکز بالا از عناصر اساسی انجام ورزش یوگا است. همچنین شما بایستی یک فضای نرم و راحت را برای این کارانتخاب کنید تا قسمت‌های مختلف بدن شما در هنگام انجام حرکات ورزشی مختلف دچار ناراحتی و درد نشوند.

اگر بتوانید تمامی نکاتی که در بالا ذکر شد را با هم و به صورت هم‌زمان رعایت کنید بدون تردید یک ورزش بی نهایت لذت‌بخش را تجربه خواهید کرد که لذت و نشاطی که بعد از آن برای شما حاصل می‌شود برای شما شگفت‌انگیز خواهد بود.

در ورزش یوگا شما نیاز به یک ذهن انعطاف‌پذیر خواهید داشت. اگر بخواهیم بهتر توضیح دهیم یوگا در شما قبل از اینکه به دنبال یک بدن و جسم انعطاف پذیر باشد بیشتر به دنبال یک ذهن انعطاف پذیر در شماست.

ویژگی آجر یوگا

یکی از مزیت‌های بسیار مهم این است که هر فردی حتی اگر یک بار هم ورزش یوگا را انجام دهد از فواید آن بهره‌مند خواهد شد.

تمرین یوگا به طور منظم سلامت ذهنی و جسمی شما را به صورت حیرت انگیزی ارتقا می‌دهد ولی به یاد داشته باشید همان‌طور که گفتیم این تمرین‌ها باید به صورت منظم انجام شوند.

اگر به یاد داشته باشید در ابتدای این گفتار به این نکته اشاره کردیم که ورزش یوگا به یک ذهن انعطاف پذیر نیاز دارد قبل از این که به یک جسم انعطاف پذیر نیاز داشته باشد. این به این معناست که ما به اهمیت آمادگی ذهنی و روانی بیش از پیش پی می‌بریم. نکته مهم در شروع انجام تمرین یوگا این است که باید پیش داوری را کنار بگذارید!

به هیچ عنوان نگویید که من بدن انعطاف‌پذیری ندارم و یا اینکه اصلا نگویید ذهن من انعطاف‌پذیر نیست! به جای گفتن این حرف‌ها و پیش داوری‌ها شروع به تمرین کنید آن وقت خواهید دید که چقدر همه چیز خوب پیش می‌رود.

فواید آجر یوگا

در ورزش یوگا اعتماد به نفس شما نیز به طرز قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند چون هم اثرات مثبت تمرین یوگا را می‌بینید و هم لذت ورزش یوگا را تجربه خواهید کرد.  

به یاد داشته باشید که در یوگا شما با کسی هیچ‌گونه مسابقه و رقابتی ندارید به این دلیل که توانایی هر فردی با دیگر افراد تفاوت است و اصلا دلیلی برای مقایسه افراد با یکدیگر وجود ندارد.

برای اینکه خیال شما را راحت کنیم باید بگوییم ما اصلا تمرین بد و یا تمرین یوگا خوب نداریم به این دلیل که تعداد انواع حرکات آن بسیار زیاد است و این دقیقا بستگی به شما دارد که با کدام تمرین بیشتر راحت هستید و با کدام یک لذت و تمرکز بیشتر و بهتری را تجربه خواهید کرد. پس به جای پیش داوری بیهوده دست به کار شوید و اصلا به خود ترسی راه ندهید.

تمرین یوگا را آغاز نمایید و از آن لذت ببرید.

خبر خوب دیگر ما به شما این است که امروزه به دلیل پیشرفت و بهتر شدن وسایل ورزشی مختلف به ویژه وسایل یوگا شما می‌توانید ورزش یوگا را با کیفیت بالایی انجام دهید و خیال خود را از بابت امنیت و کیفیت این حرکات راحت کنید.

یکی از وسایل مورد نیاز شما برای انجام یک  تمرین خوب استفاده از آجر یوگا است. کارخانه تولید فوم بافوم به طور گسترده اقدام به تولید این محصول در سال‌های اخیر کرده است و نکته‌ی قابل توجه این است که این محصول از یکی از پر فروش‌ترین و پر طرفدارترین محصولات این شرکت به شمار می‌رود و شما می‌توانید برای مشاهده و سفارش این محصول از وبسایت ما دیدن فرمایید.

مشخصات آجر یوگا

از آجر یوگا جهت حفظ تعادل و همچنین برای انجام آسانا ها و حرکات تعادلی و مثلثی پیچیده استفاده می‌شود. این محصول با رعایت آخرین استاندارد های بین المللی طراحی و ساخته می‌شود. برای استقامت و راحتی بیشتر لایه‌ی میانی آن از فوم نرم ساخته شده است تا ناراحتی و آسیبی در هنگام انجام تمرین یوگا به ورزشکار وارد نشود.

این محصول در رنگ‌های مختلف و متنوعی مانند آبی قرمز سبز زرد نارنجی و بنفش ساخته می‌شوند. آجر یوگا بافوم در عین حفظ ثبات رنگ در هنگام شستشو در برابر برابر مواد شیمیایی و شوینده کاملا مقاوم است و همچنین به دلیل جذب پایین رطوبت و تعریق کاملا بهداشتی و ضد باکتری است. همچنین این محصول در ابعاد 25 در 12 و با ضخامت 8.5 سانتیمتر تولید و در اختیار بازار مصرف قرار می‌گیرد.

https://baafoam.com/wp-content/themes/movedo-child