تخته شنای بافوم

تخته شنا

تخته شنای بافوم در دو مدل مثلثی و دسته‌دار تولید می‌شود. این تخته‌های شنا با رعایت اصول ارگونومی بدن کودکان طراحی شده و قابلیت تحمل وزن تا ۳۰ کیلوگرم را به شکل شناور بر روی آب دارد. این وسیله برای آموزش شنا و هماهنگی حرکات پا و دست در کودکان مبتدی مورد استفاده قرار می‌گیرد. طرح شانه تخم‌مرغی این محصول سبب اصطکاک هرچه بیشتر تخته شنا با بدن در حین آموزش خواهد شد.
در تولید تخته شنای بافوم رنگ‌های مختلف فوم به‌وسیله‌ی تکنولوژی جدیدی (بدون استفاده از چسب) به یکدیگر متصل شده‌اند

رنگ‌بندی استاندارد:

به‌شکل الوان -آبی، قرمز، نارنجی، زرد، سبز و بنفش

امکان تولید در رنگ‌های مختلف به صورت تک رنگ و چند رنگ بنا به درخواست مشتری وجود دارد

طرح محصول:

تخم مرغی، آج‌دار و ساده

ابعاد مدل دسته‌دار:

۳۰*۳۸ سانتی‌متر با ضخامت ۳ سانتی‌متر

ابعاد مدل مثلثی:

۳۰*۳۷ سانتی‌متر با ضخامت ۳ سانتی‌متر

امکان تولید در ابعاد و ضخامت‌های مختلف بنا به درخواست مشتری وجود دارد

مقاوم در برابر مواد شوینده حتی مواد شوینده‌ی اسیدی و شیمیایی

ثبات رنگی در برابر مواد ضدعفونی کننده‌ی داخل استخر

مقاوم در برابر نفوذ آب

کاملا بهداشتی و ضدباکتری

دانسیته بسیار پایین

وسیله‌ی کمک آموزشی برای یادگیری شنا

تخته شنا

 

تخته شنا یک وسیله بسیار کاربردی در انجام حرکات مختلف شنا به شمار می رود.

این وسیله مکمل حرکات مختلف در ورزش شنا است و این حرکات تاثیر زیادی در افزایش سلامتی به خصوص سلامت قلب و سلامت دستگاه تنفسی دارد.

همچنین این وسیله برای ورزش های طولانی مدت مناسب است و شما را دچار خستگی وضعف عضلانی نمی کند.

 

تعادل با تخته شنا

 

کار با تخته شنا باعث افزایش اعتماد به نفس در شناگران تازه کار می گردد.

تخته شنا همچنین باعث می شود افرادی که توانایی انجام حرکات مختلف در شنا را ندارند بتوانند با سهولت بیشتری این حرکات را انجام دهند.

آموزش شنا با تخته شنا با راحتی بیشتری انجام می شود به این دلیل که در هنگام آموزش می تواند سر خود را بیرون از آب نگه دارند و خود را بر روی آب به وسیله تخته شنا نگه دارند.

همچنین شناگران می توانند نگه داشتن خود در سطح آب توسط این وسیله حرکاتی را که توسط پا ها انجام می شود را به خوبی تمرین نمایند.

 

تمرکز با تخته شنا

 

با کمک این وسیله می توان با تمرکز بیشتری به حرکات شنا پرداخت مخصوصا حرکاتی که در آن عضلات شکم و پا ها درگیر هستند.

همچنین با کمک تخته شنا می توان می توان به بازتوانی عضلاتی که در اثر حوادث مختلف توان خود را از دست داده اند پرداخت.

شنا کردن به کمک تخته شنا بدون تردید اثرات رضایت بخشی در پی خواهد داشت.

 

ورزش با تخته شنا

 

با کمک تخته شنا می توان به ورزش های سنگین و حرکاتی که توسط پزشکان توصیه شده است پرداخت. این وسیله همچنین برای حرکاتی مناسب است که با پا انجام می شود.

همچنین با نگه داشتن خود بر روی سطح آب هم می توانید عضلات شانه و دست خود را تقویت کنید و هم ران و عضلات پا های خود را تقویت کنید.

اما موثر ترین ورزشی که می توان به وسیله تخته شنا انجام داد حرکت کردن بر روی سطح آب با کمک این وسیله است به این دلیل که در این حرکت تمامی اعضای بدن درگیر می شوند و در نتیجه شما یک ورزش رضایت بخش را تجربه خواهید کرد.

در یک روز گرم تابستانی به سراغ استخر بروید و سعی کنید که از لحظه لحظه ی شنا کردن خود به طور کامل لذت ببرید. وقتی ورزش خود را با کمک وسایل مختلف انجام می دهید شاهد نتایج رضایت بخش از این فعالیت خواهید بود. به طور کلی این ورزش باعث افزایش قدرت و توانایی عضلات شما می گردد.

نکته ی قابل توجه در انجام حرکات مختلف ورزش شنا این است که هر یک از این تمرین قسمت خاصی از بدن و عضلات شما را درگیر می کند.

با رعایت نکته ای که در بالا ذکر شد می توان به این نتیجه رسید که با انجام تمامی این تمرین ها می توان تمامی قسمت ها بدن و عضلات را درگیر کرد. این موضوع وقتی اهمیت پیدا می کند که رعایت تمامی این نکات باعث کاهش وزن و چربی سوزی می گردد موضوعی که در ورزش هایی به غیر از شنا با سختی بیشتری انجام می گیرد.

نکته جالبی که باید به آن اشاره کرد این است که مقاومت آب بیشتر از مقاومت هوا است. این موضوع باعث می شود که حرکات عضلات شما در آب نسبت به حرکات شما در هوای آزاد با کندی و سختی بیشتری صورت پذیرد. در این صورت وسیله ای که که به کمک شما می آید تا حرکات را با آسانی بیشتری انجام دهید تخته شنا است.

انجام حرکات ورزش شنا به صورت منظم باعث افزایش توان عضلات شما و کشش بیشتر اعضای مختلف بدن شما می گردد. این حرکات وقتی به طور کامل نتیجه می دهند که شما آن ها را با کمک وسایل ورزشی استاندارد و با کیفیت انجام دهید.

نکته قابل توجه این است که انجام شنا به وسایل زیادی نیاز ندارد.

 

مزایای تخته شنا

 

بر اساس گزارشاتی که در مجلات معتبر علمی به طبع می رسند، انجام حرکات شنا به صورت درست و مداوم باعث از بین رفتن چربی می شود.

علاوه بر نکات بالا باید اضافه کرد که این حرکات به عضلات هم شکل می دهند و تناسب اندام بهتری را برای ورزشکار به وجود می آورند.

تخته شنا شما را برای رسیدن به این منظور یاری خواهد کرد. انجام این تمرین ها در ورزش شنا باعث افزایش مقاومت عضلات شما در مقابل آسیب دیدگی ها و درد های ناخواسته از جمله زانو درد می گردد.

تجربیات تازه نشان می دهد که به دلیل تلاش بیشتر شناگر ها برای کنترل تخته شنا بر روی سطح آب و تشدید فعالیت آن ها، به تدریج توانایی و قدرت عضلات دست و بازو های شناگر را افزایش می دهد و او را برای ورزش ها استقامتی و طولانی مدت آماده می کند.

 

تخته شنا بافوم

 

تخته شنا بافوم در ابعاد مثلثی و دسته دار تولید و در اختیار بازار مصرف قرار گرفته است.

ابعاد مثلثی با ابعاد 30 در 37 و در ضخامت 3 سانتی متر تولید می گردد.

همچنین ابعاد نمونه دسته دار 38 در 30 و ضخامت 3 سانتی متر است.

تخته شنا بافوم در رنگ های آبی قرمز نارنجی بنفش زرد و سبز موجود است.

نکته مهم این است که این محصول بنا به درخواست مشتری در رنگ و طرح های مختلف قابل سفارش است.

تخته شنا بافوم کاملا ضد باکتری بوده و امکان رشد قارچ بر روی آن وجود ندارد.

https://baafoam.com/wp-content/themes/movedo-child