فوم بسته‌بندی بافوم

فوم بسته‌بندی

فوم بسته‌بندی بافوم با سختی و چگالی مناسب برای محافظت از محصولات آسیب‌پذیر در برابر عوامل بیرونی مانند ضربه، رطوبت و غیره تولید و در اختیار تولیدکنندگان اجناس قرار گرفته تا بتوانند محصولات خودر را سالم به دست مشتریان برسانند

دارای ابعاد، ضخامت و رنگ‌بندی متنوع

دارای دانسیته و درجه سختی‌های مختلف

نگهدارنده، ضربه‌پذیر و ایمن

خاصیت انعطاف‌پذیری و ارتجاعی

استفاده در جعبه‌ی زیور آلات

فوم محافظ آلات موسیقی

فوم نگهدارنده‌ی وسایل حساس مانند ظروف شکستنی

فوم جعبه‌ی حمل اسلحه

فوم محافظ قطعات صنعتی مانند جعبه ابزار

و بسیاری کاربردهای دیگر

فوم بسته‌بندی

امروزه فوم بسته‌بندی  به دلیل کاربردهای بسیار متنوع و فراوان کار ما را در جابجایی کالا ها آسان کرده است.

علاوه بر این فوم از کالا ها محافظت کرده و مانع آسیب دیدن آن ها در اثر جابجایی و دیگر حوادث می گردد.

 

محافظت با فوم بسته‌بندی

بدون تردید شما برای بسته‌بندی کالاهای ارزشمند خود نیازمند یک بسته‌بندی مقاوم و زیبا هستید. به طور مثال برای کالاهای دارویی به دلیل اهمیت آن به یک بسته‌بندی قابل اعتماد نیاز دارید. همچنین کالاهای آرایشی نیازمند یک بسته‌بندی زیبا هستند. علاوه بر آن می توان برای بسته‌بندی کالاهای الکترونیکی و گران قیمت مانند گیتار، فوم بسته‌بندی بندی می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

پر واضح است که هیچ وسیله ای از آسیب، سقوط و ضربه در امان نیست. همچنین احتماًل این خطرات در هنگام حمل‌ونقل بیشتر از همیشه است. شما همواره می توانید کالاهای بی‌شماری را توسط فوم بسته‌بندی کنید. استفاده از این نوع بسته‌بندی محصول شما را در برابر ضربات و آسیب های مختلف مصون نگه می دارد. نکته مهم این است که فرقی نم کند که فوم بسته‌بندی در چه شرایطی قرار دارد! در هر شرایطی این بسته‌بندی ها از محتویات درون آن محافظت کامل را به عمل می آورند.

 

اقسام فوم بسته‌بندی

شما می توانید برای از بین دو نوع فوم پلی اورتان و فوم پلی اتیلن یکی را انتخاب کنید. تفاوت این دو نوع در جنس آن است که فوم پلی اورتان نرم و اسفنجی است اما جنس فوم پلی اتیلن سخت و زمخت است.

فوم پلی اورتان یکی از انواع مناسب برای این کار است است. این فوم را می توان در اشکال مختلف تولید کرد. به دلیل نرمی وانعطاف‌پذیری این نوع فوم می توان آن را به صورت قالب درآورد. پس می توان فوم پلی اورتان را به هر شکلی که می خواهید درآورید.

اما باید توجه داشته باشید که با وجود نرمی، این فوم مقاومت بالایی در برابر فشار های سنگین ندارد. همچنین این فوم بسته‌بندی قابل بازیافت نمی باشد.

فوم پلی اتیلن نوع دیگری از انواع ابن محصول می باشد می باشد. فوم پلی اتیلن به دلیل سختی بیشتر نسبت به فوم پلی اورتان مقاومت بالایی را در برابر ضربات از خود نشان می دهد.

باید توجه داشت که به دلیل این سختی فوم پلی اتیلن شکنندگی بیشتری نسبت به فوم پلی اورتان دارد.  نکته بسیار مهمی که فوم پلی اتیلن را از فوم پلی اورتان متمایز می کند این است که فوم بسته‌بندی پلی اتیلن قابل بازیافت است. این مزیت بزرگی به شمار می‌رود چرا که می توان با بازیافت این فوم از آن در بسیاری از صنایع استفاده مجدد نمود. این موضوع باعث کاهش زباله و به تبع آن کاهش آلودگی محیط زیست می گردد.

بدون تردید اهمیت بسته‌بندی بر هیچ کس پوشیده نیست. بسته‌بندی باید در عین داشتن زیبایی مقاوم هم باشد و وظیفه اصلی خود یعنی محافظت از محتویات درونی خود را به درستی انجام دهد. ما به شما فوم بسته‌بندی را پیشنهاد می کنیم. به دلیل نرمی، وزن کم و مقاومت بالا فوم بسته انتخاب ایده آلی محسوب می‌شود.

https://baafoam.com/wp-content/themes/movedo-child