مکعب اشکال بافوم

مکعب اشکال

مکعب اشکال بافوم برای دو گروه سنی جهت دست‌یابی به دو هدف متفاوت طراحی شده است. برای کودکان زیر سه سال با هدف یادگیری مفاهیم مکان، رنگ، اندازه‌ی اشکال و کودکان بالای سه سال با هدف یادگیری مفاهیم سطح، حجم، ارتفاع و نام اشکال هندسی.

مکعب اشکال بافوم محصولی است که به منظور آموزش کودکان بالای 1 سال در نظر گرفته شده است. این محصول با استفاده از رنگ های شاد مفهومی مانند حجم را به کودک می آموزد. یادگیری مفاهیمی از این قبیل موجب خلاقیت کودک در جنبه های مختلف می شود. کودکان در این سن ارتباط بسیار خوب و تنگاتنگی با اشیای و اجسام رنگارنگ برقرار می کنند. قرار دادن اشکال هندسی مختلف در جای خود پشتکار کودکان را افزایش می دهد. همچنین پر کردن جاهای خالی به وسیله اشکال مختلف توانایی حل مساله در کودکان را به میزان قابل توجهی افزایش داده و موجب تقویت ضریب هوشی آن ها می شود.

اجازه دهید کودک دلبندتان بدون هیچ نگرانی با مکعب اشکال بازی کند به این دلیل که این فوم عاری از هرگونه مواد سمی و غیرمجاز می باشند. این فوم ها به دلیل استفاده از رنگ های مجاز هیچ خطری برای کودکان و بازی آن ها ندارد. اگر چنانچه این فوم ها با دهان و یا قسمت های دیگر بدن کودک در تماس باشد هیچ گونه آسیبی متوجه کودک نخواهد بود.

به دلیل مطالعات مختلف، بافوم تصمیم گرفته است که قطعات این محصول فومی را طوری طراحی کند که برای کودکان خطر بلع وجود نداشته باشد و کودکان بتوانند به راحتی با این اشکال بازی کنند و خطری متوجه آنان نباشد.

علاوه بر تمامی این موارد، باید اضافه کرد که به دلیل عدم رشد قارچ و باکتری بر روی فوم های آموزشی بافوم، کودک در هنگام بازی و تطبیق اشکال کاملا ایمن است و والدین کودک کاملا با آسودگی خاطر می توانند شاهد رشد و بالندگی کودک دلبند خود باشند.

برای خرید با ما در ارتباط باشید. متخصصان ما برای راهنمای برای یک خرید خوب منتظر کمک به شما هستند.

محتوای بسته:

۶ شکل هندسی متفاوت، درون ۶ صفحه‌ی قابل اتصال به یکدیگر

هدف بازی:

تطبیق شکل‌ها، رنگ‌ها و اندازه‌ها

گروه سنی:

بالای ۱ سال

رنگ‌بندی محصول:

استفاده از رنگ‌های شاد، جذاب و متنوع

ابعاد هر قطعه:

۱۰×۱۰ سانتی‌متر با ضخامت ۱۰ میلی‌متر

قابلیت شستشو:

دارد

بسته‌بندی:

جعبه

خطر بلعیدن:

ندارد

موارد استفاده:

قابل استفاده در منزل ، مهدهای کودک و اتاق‌های بازی

https://baafoam.com/wp-content/themes/movedo-child