ورق فوم تی صنعتی بافوم

ورق فوم تی صنعتی

ورق فوم تی صنعتی بافوم با بالاترین کیفیت و با استفاده از پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات تولید می‌شوند. این ورق به‌عنوان ماده‌ی اولیه در طیف گسترده‌ای از صنایع دارای کاربردهای فراوانی است. ورق تی بافوم در ابعاد، ضخامت و رنگ‌های متنوع با دانیسته و سختی مورد نیاز مصرف‌کننده، توسط متخصصین بافوم تولید و به بازار عرضه می‌شود.

ورق فوم تی صنعتی در صنایعی مانند صنعت کیف و کفش، صنعت خودروسازی و مانند این کاربرد دارد. یکی از کاربردهای متداول فوم تی صنعتی استفاده برای تی ها و جمع آوری آب است. همچنین علاوه بر زمین شور، به عنوان شیشه شور و سنگ ساب نیز از آن استفاده می گردد.

ورق فوم تی صنعتی در قطعاتی مانند واشر فوم برای طیف بسیار گسترده ای از صنایع و محصولات، فیلتر هوا برای استفاده در صنعت خودروسازی و دیگر قطعات مورد استفاده در صنعت خودروسازی.

یکی دیگر از مصارف مهم فوم تی صنعتی استفاده از آن در مصارف پزشکی است. در پزشکی برای تولید انواع گردن بند های ارتوپدی، زانوبند و مچ بند استفاده می شود.

ورق فوم تی صنعتی دارای رنگ های متنوع مانند مشکی، سفید، نارنجی، سبز، قرمز و آبی می باشد. همچنین ابعاد استاندارد این محصول  185 در 125 با ضخامت 32 میلی متر می باشد. نکته مهم در مورد فوم تی بافوم این می باشد که امکان تولید در ضخامت های مختلف بنا به درخواست مشتری وجود دارد.

از خصوصیات بارز فوم تی بافوم خاصیت برگشت پذیری و انعطاف پذیری بالا می باشد. همچنین این محصول به عنوان ضربه گیری عالی که دارای مقاومت و کشش بالا است شناخنه می شود.

ورق فوم تی بافوم قابلیت لمینت با انواع پارچه، چرم، نایلون و … را دارا می باشد.

در نهایت ما با کمال افتخار این آمادگی را داریم که با ارایه بهترین و با کیفیت ترین محصولات، گام بلندی در توسعه صنایع شما برداریم. ما مفتخریم تا با راهنمایی شما برای خرید محصول مورد نظر خود بتوانیم شما را در گزینش بهترین نوع و متناسب با کاربرد مورد نظر شما یاری دهیم.

هم‌چنین بخوانید: انواع ورق فوم بافوم

دانسیته:

از ۷۰ تا ۸۵ کیلوگرم بر متر مکعب

درجه سختی:

از ۲۵ تا ۴۵

امکان تولید با درجه‌های سختی و دانسیته‎های مختلف متناسب با نوع کاربرد وجود داردبا نوع کاربرد وجود دارد

رنگ‌بندی استاندارد:

مشکی، سفید، آبی، قرمز، زرد، سبز و نارنجی

امکان تولید در رنگ‌های مختلف بنا به درخواست مشتری وجود دارد

ابعاد استاندارد:

۱۲۵*۱۸۵ سانتی‌متر با ضخامت ۳۲ میلی متر

امکان تولید در ضخامت‌های مختلف بنا به درخواست مشتری وجود دارد

برگشت‌پذیری و انعطاف‌پذیری بالا

ضربه‌گیری و مقاومت کششی عالی

قابلیت لمینت با انواع پارچه، چرم، نایلون و متالایز و …

عایق‌کاری لوله‌ها در صنعت ساختمان‌سازی

ساخت تی برای مصارف صنعتی، سنگ‌سابی، کارواشی و خانگی

ساخت واشرهای الکترونیکی خاص در صنعت واشرسازی

تولید انواع گردنبند، کمربند، زانوبند و مچ‌بند طبی در صنعت ارتوپدی

به‌عنوان ضربه‌گیر در مهدکودک‌ها

و بسیاری کاربردهای دیگر

https://baafoam.com/wp-content/themes/movedo-child