پازل موتور وسپا بافوم

پازل موتور وسپا

پازل موتور تریل بافوم یک محصول آموزشی به شمار می رود که با توجه به نیاز روز طراحی و ساخته شده است. این محصول به منظور بازی و سرگرمی کودکان تولید می شود. پازل موتور تریل بر اساس علاقه کودکان به وسایلی مانند ماشین و موتور و همچنین برای ایجاد خلاقیت در کودکان در سبد محصولات بافوم قرار گرفته است.

ساختن این محصول توسط خود کودک، او را با محصولی مانند موتورسیکلت آشنا می کند و مفهوم یک وسیله نقلیه موتوری را برای او آشکار می سازد. او با ساختن این پازل توانایی حل مساله را فرا می گیرد و علاوه بر آن، این مهارت در او تقویت می شود.

ساختن این پازل توسط کودک به افزایش ضریب هوشی او نیز کمک شایانی می کند. خلاقیت کودک در حین ساختن پازل افزایش پیدا می کند.

این محصول از بهترین و مرغوب ترین مواد تهیه شده است و والدین گرامی در هنگام بازی فرزند دلبندشان نگرانی ای از بابت سلامتی فوم نخواهند داشت. این محصول کاملا بهداشتی است و از هیچ گونه مواد سمی در آن استفاده نشده است.

به دلیل تماس پازل موتورتریل دهان و قسمت های دیگر بدن کودک، بسیاری از والدین از بابت بلع و مسمویت ناشی از این تماس نگران هستند. بافوم با استفاده از بالاترین استانداردها در زمینه تامین سلامتی و بهداشت خود این نگرانی را از بین برده است.

همچنین ممکن است به دلیل استفاده مکرر کودکان از این فوم ها،خطر آلودگی این محصول افزایش یابد. اما احتمال رشد قارچ و باکتری بر روی این فوم ها تقریبا صفر است!

حتما با متخصصان ما برای کسب اطلاعات بیشتر و خریدی آگاهانه در تماس باشید. ما منتظر راهنمایی و دادن مشورت به شما عزیزان هستیم.

محتوای بسته:

۱۴ قطعه رنگارنگ فومی برای ساخت موتور وسپا

هدف بازی:

آشنایی با مونتاژ قطعات و پرورش خلاقیت

گروه سنی:

بالای ۳ سال

رنگ‌بندی محصول:

استفاده از رنگ‌های شاد، جذاب و متنوع

ابعاد بسته‌بندی:

۱۸×۳۲ سانتی‌متر

قابلیت شستشو:

دارد

بسته‌بندی:

جعبه

خطر بلعیدن:

دارد

قابل استفاده در منزل ، مهدهای کودک و اتاق‌های بازی

https://baafoam.com/wp-content/themes/movedo-child