تولید محصول سفارشی

درخواست تولید محصول سفارشی

شرکت تولیدی و صنعتی بهین‌آور در شرایط سخت تحریم و بنابر مسئولیت اجتماعی خود، آمادگی خود را در راستای تولید کلیه قطعات سفارشی اعم از قطعات صنعتی، فرآورده‌های فومی و یا ورق‌ها و رول‌های فوم اعلام می‌نماید.
صنعت‌گران و تجار عزیزی که قصد دارند ایده‌های خود را در این خصوص تجاری سازی نمایند و یا جهت مرتفع نمودن نیازهای شرکت و بنگاه اقتصادی تحت مدیریت خود، نیاز به تولید قطعات مختلف در حوزه‌های قطعات خودروی فومی، بسته‌بندی، دکوراسیون، صنایع پزشکی و … می‌توانند از مشاوره رایگان ما در خصوص تولید محصول استفاده نمایند.

واحد تحقیق و توسعه بهین‌آور:

این واحد که متشکل از دانش آموختگان حوزه شیمی و پلیمر در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد از دانشگاه‌های معتبر کشور می‌باشند، در کنار جمعی از متخصصین صنعت‌گر و با بهره‌گیری از امکانات آزمایشگاهی ایده‌های شما را بررسی نموده و بهترین روش تولید و تجاری سازی نیاز شما را به شما ارائه خواهند داد.

واحد فروش و بازاریابی بهین‌آور:

این واحد در جهت توسعه بازارهای شرکت بهین‌آور وظیفه خود می‌داند تا مشاوره لازم را در خصوص روش‌های بازاریابی و بازارسازی ایده‌های شما و نیز تامین نیازهای شما در حوزه کسب و کارتان ارائه نموده و تا زمانی که شما به عنوان مشتری بهین‌آور در کنار ما هستید، در خدمت شما باشد.

گواهینامه‌ها

فرم درخواست محصول سفارشی

تصویر کپچا

برای مشاوره رایگان با شماره‌ی زیر تماس حاصل فرمایید.

 

۰۲۱-۵۴۹۱۷۰۰۰

https://baafoam.com/wp-content/themes/movedo-child