اهمیت کفپوش تاتامی

اهمیت کفپوش تاتامی

اهمیت کفپوش تاتامی 1024 536 Baafoam | بافوم

سفارش محصول کفپوش تاتامی

کفپوش تاتامی هنرهای رزمی

تقریبا تابستان فرارسیده است! آیا شما اهل انجام تمرینات سنگین و و فعالیت های ورزشی در کنار ساحل هستید؟! ما نمی توانیم تناسب بدنی ای که همیشه آرزو دارید را به شما هدیه بدهیم، اما می توانیم یک راه حل بسیار عالی و مقرون به صرفه را به شما پیشکش نماییم تا بتوانید یک ورزش راحت و دلپذیر را در این فصل تجربه کنید. یک تشک نرم و راحت به شما کمک می کند تا تمرین بهتری را تجربه کنید. با استفاده از کفپوش تاتامی زمان های فعالیت ورزشی شما طولانی تر خواهد شد و احساس خستگی کمتری خواهید داشت. این تشک دقیقا همان چیزی است که شما بدان نیاز دارید.

اهمیت کفپوش تاتامی

لطفا خیلی جدی به این موضوع فکر کنید! اگر مفاصل شما پس از 10 دقیقه ورزش دچار گرفتگی شوند قاعدتا انگیزه ای برای ادامه دادن به فعالیت های ورزشی نخواهید داشت. اما با قرار دادن کفپوش  فوم EVA بین خودتان و زمین ، ضربات احتمالی ناشی از فعالیت های ورزشی به بدن شما آسیبی وارد نمی کند. این تشک ها باعث می شوند تمرین ها را یکی پس از دیگری به اتمام برسانید و تمرین جدیدی را شروع کنید.

 

بسیاری از ورزشکاران از این تشک های فومی برای تمرینات خود به صورت مداوم استفاده می کنند. انجام ورزش یوگا علاوه بر مت یوگا بر روی این تشک ها بسیار لذت بخش است. اگر قصد دارید توانایی بدنی خود را به حداکثر برسانید، نیاز به تشکی دارید تا از شما محافظت کند و از مصدومیت شما جلوگیری نماید. لطفا در این مورد خساست به خرج ندهید! بدنتان از شما متشکر خواهد بود اگر تشک ضخیم تری انتخاب کنید!

 

نصب کفپوش تاتامی

تمامی کفپوش های EVA بافوم، به راحتی به یکدیگر متصل می شوند، درست مانند یک پازل، بنابراین می توانید فضای تمرین خود را دقیقا همان طوری که سلیقه شماست تشکیل دهید. هنگامی که کفپوش ها را سفارش می دهید، خواهید دید که آنها ظاهری بسیار زیبا و جذاب دارند تا جایی که می توانید از آنها در منزل خود استفاده کنید. هنگامی که شما می خواهید تشک ها را نصب کنید، نیاز به قرار دادن چیزی در زیر  آن ها ندارید. این تشک ها می توانند بر روی سطوح سخت قرار گیرند. آن ها به آسانی و در کوتاه ترین زمان نصب می شوند.

نصب کفپوش ها تمام شد؟ دیگر زمان ورزش فرا رسیده است! از تشک جدید خود لذت ببرید!

می خواهید این کفپوش ها را نو نگه دارید؟ خیلی آسان است! می توانید به سادگی قطعات متصل را از یکدیگر جدا کنید و با مواد شوینده ملایم آن ها را مثل روز اول تمیز نگه دارید.

باور کنید که ما با شما شوخی نمی کنیم! خیلی ساده است، به راحتی می توانید این قطعات را از یکدیگر جدا کنید و متناسب با فضا آن را پوشش دهید.

سعی کنید وقتی قصد انتخاب محصولی را دارید که می خواهید همه روزه از آن استفاده کنید ، انتخابی هوشمندانه داشته باشید. کفپوش تاتامی مناسب را انتخاب کنید و از تابستان لذت ببرید.

کفپوش ورزشی

به نظر شما یک تمرین خوب از کجا شروع می شود؟ درست حدس زدید! می تواند خودتان انتخاب کنید که در خانه یا ورزشگاه تمرین کنید. ممکن است انتخاب با مربی شما باشد (اگر شما مربی انتخاب کردید) که چه مکانی را پیشنهاد می دهد. اما واقعیت این است که همه چیز به توان شما بستگی دارد،. راستش را بخواهید توان و برنامه ریزی شما مهمترین نکته است و مربی، فضا و … در اولویت های بعدی قرار دارند.

به طور مثال وقتی قصد ساختن یک خانه را دارید، اولین کاری که انجام می دهید ساخت پی آن است. شما اطمینان حاصل می کنید که بخش های مختلف ساختمان دارای پایداری است که  دچار تزلزل نمی شود. این مهمترین بخش یک خانه است؛ زیرا اگر این قسمت از هم بپاشد، تمام خانه از هم می پاشد. این موضوع هم دقیقا مثل ورزش کردن است.

 

با اولین تجربه و اولین تمرین شما دقیقا متوجه این موضوع خواهید شد که آیا وسایل درستی را انتخاب کرده اید یا خیر! آیا این تمرین توقعات شما را برآورده می سازد یا خیر. مثلا آیا در هنگام تمرین شما صندل می پوشید و بعد ورزش می کنید؟ البته که نه! شما یقینا کفش هایی را می پوشید که از قوس پا محافظت کنند و نرم باشند و در عین حال گردش هوا در داخل آن به خوبی انجام پذیرد تا پاهای شما به خوبی خنک شوند!  ویژگی های دیگری هم در این خصوص مد نظر است که بدان می پردازیم.

کفپوش تاتامی حرفه ای

حفاظت از بدن شما در هنگام ورزش باید همراه با حفظ توانایی های حرفه ای ورزشکار باشد. کفپوش تاتامی فومی بافوم حمایت لازم را از ورزشکار حتی با وجود تمرینات سنگین به عمل می آورد. این کفپوش ها بسیار با دوام هستند و آسیب های احتمالی ناشی از ضربات وارده را جذب می کنند و به شما کمک می کند تا تعادل خود را حفظ کنید و ورزشی لذت بخش را تجربه کنید.

 

حقیقت باید گفته شود! موضوعی که حمایت حقیقی را به همراه دارد خدمات به مشتریان است که تیم ما آماده ارایه ی هر خدمتی در این زمینه به شماست! قصد لاف زدن نداریم اما ما بهترین تیم پشتیبانی را در اختیار داریم که بهترین خدمات را به شما ارایه می دهد. فکر میکنید شوخی می کنیم؟  کافی است با ما تماس بگیرید تا ما بهترین راهنمایی را برای خرید محصول مورد نیاز شما انجام دهیم. ما خرسندیم که بستری را برای تجربه یک خرید بسیار لذت بخش برای شما فراهم کنیم.

https://baafoam.com/wp-content/themes/movedo-child