خدمات اختصاصی بافوم

مجموعه بافوم با بهره‌گیری از مدرن‌ترین و پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات خط تولید و برش ورق‌هایEVA و PE، در شرایط سخت تحریم و بنابر مسئولیت اجتماعی خود، آمادگی ارائه انواع خدمات تخصصی و سفارشی در راستای تولید کلیه قطعات سفارشی اعم از قطعات صنعتی، فرآورده‌های فومی و یا ورق‌ها و رول‌های فوم را دارا است.

صنعت‌گران و تجار عزیزی که قصد دارند ایده‌های خود را در این خصوص تجاری سازی نمایند و یا جهت مرتفع نمودن نیازهای شرکت و بنگاه اقتصادی تحت مدیریت خود، نیاز به تولید قطعات مختلف در حوزه‌های قطعات خودروی فومی، بسته‌بندی، دکوراسیون، صنایع پزشکی و … می‌توانند از مشاوره رایگان ما در خصوص تولید محصول استفاده نمایند.

گروه تولیدی بافوم آماده ارائه خدمات اختصاصی به شرح زیر است:

برش فوم
برش انواع ورق‌های فومی
لمینیت فوم
لمینت چسبی و حرارتی
سفارشات خاص
طراحی سفارشی محصول
برش فوم
برش انواع ورق‌های فومی

گروه تولیدی صنعتی بهین‌آور با نام تجاری (بافوم) خدمات برش فوم بر روی انواع ورق‌های فومی مانند ورق‌های پلی اتیلنی، EVA، میکروسل (سخت)، تی و … را با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.
برش‌ها با توجه به نیاز مصرف‌کنندگان به‌صورت عمودی و یا افقی در ضخامت‌های مختلف با کم‌ترین تلرانس بر روی ورق‌ها و رول‌ها انجام می‌شوند. این خدمات شامل برش، پانچ و دایکات با ابعاد، ضخامت و طرح‌های مختلف به‌صورت ساده و یا شانه تخم‌مرغی بر روی انواع ورق‌ها و رول‌ فوم‌ها انجام می‌شود، می‌باشند تا پاسخ‌گویی تمامی نیازهای مصرف‌کنندگان عزیز باشد.

لمینیت فوم
آج‌زنی، لمینیت چسبی و حرارتی

فوم‌های تولیدی بافوم قابلیت لمینت شدن با انواع چرم، پارچه، جیر، نایلون، متالایز و … را دارا می‌باشند. آج‌زنی، لمینت چسبی و حرارتی و … با استفاده از جدیدترین تکنولوژی و با بهره‌گیری از به‌روزترین ماشین‌آلات توسط متخصصین بافوم انجام و به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

سفارشات فومی خاص
طراحی سفارشی محصول

فوم به عنوان یک ابزار جاودیی در ساختار اصلی بسیاری از تجهیزات صنعتی و لوازمی که روزانه با آن سروکار داریم وجود دارد، اگرچه در اغلب اوقات برای ما قابل رویت نیست اما کاربردهای فراوان آن نباید نادیده گرفته شود.
شرکت تولیدی صنعتی بهین‌آور علاوه بر تولید انواع فوم‌ با ابعاد و خصوصیات متنوع با ارائه خدماتی نظیر برش، دایکات، انواع لمینت، وکیوم، داغی، برش CNC، تراش قطعات، پشت‌چسبدار کردن و… پذیرای دریافت ایده‌‎های نو در این زمینه از سوی مصرف‌کنندگان عزیز و صاحبین صنایع می‌باشد.
امید است بتوانیم با ارائه محصولات جدید و منطبق بر نیاز مشتریان گامی مؤثر در جهت سرعت بخشیدن به چرخ‌های توسعه صنعت و پیشرفت و بهبود سطح زندگی هموطنان عزیزمان برداریم.