درباره ما

تاریخچه

گروه تولیدی صنعتی بهین آور با نام تجاری (بافوم) در سال ۱۳۷۵ با هدف تأمین نیازهای بازار فوم در ایران تأسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تولید انواع ورق پلی اتیلن، EVA آغاز نمود. تأسیس تیم مدیریتی پیشرفته و مهندسین مجرب موجب شد که این شرکت در چرخه صنعت و نوآوری در تولید محصولات فومی حضوری موفق داشته باشد. این مجموعه با بهره گیری از مدرن‌ترین و پیشرفته‌ترین ماشین آلات خط تولید ورق‌های EVA و نیز با بررسی و شناسایی بازار صادرات، توانست بخشی از تولیدات خود را در عرصه جهانی معرفی و نتیجه آن نیز کسب افتخار نخستین شرکت ایرانی در صنعت تولید فوم است که محصولات اسفنجی پلی اتیلن و EVA را صادر نماید. شرکت بهین آور همگام با توسعه صنعت فوم در جهان، اولین شرکتی است که برای دستیابی به استانداردهای جهانی در تولید محصولات فوم در کشور با تلاش بی وقفه، درصدد بوده است شعار دیرینه خود را، که از بدو تأسیس به آن عمل کرده، بیشتر به ظهور برساند و در بازارهای داخلی و بین المللی آن را سرلوحه کار خود قرار دهد.

” بهین آور، پیشرو در نوآوری، کیفیت و تنوع”

همه چیز درباره
بافوم

چشم انداز

گروه تولیدی صنعتی بهین آور با نام تجاری (بافوم) سرآمد شرکت‌های تولید کننده انواع ورق‌های فوم پلی اتیلن, EVA در ایران است که هدف آن با اتکاء به دانش، تجربه و منابع انسانی متخصص خود، در افق سال ۱۴۰۰ شمسی قرار گرفتن در سطح بالای بین المللی، پیشرو در تأمین محصولات متنوع در زنجیره محصولات فومی و به دنبال کسب ارزش حداکثری از طریق تولید و گسترش زنجیره محصولات جدید وافزایش مزیت‌های رقابتی و پایدار است.
همچنین این شرکت در نظر دارد تا سال ۱۴۰۰شمسی و در راستای تبدیل شدن به بزرگترین بنگاه اقتصادی در صنعت فوم EVA-LDPE در ایران محصولات خود را در مقایسه با ظرفیت موجود در سال ۱۳۹۵ در سایه برخوردار بودن از وجدان کاری، انضباط، روحیه‏‌ی همکاری تیمی، فرهنگ مشتری‌مداری، نظام پایش مستمرکیفیت و همچنین تعهد به شکوفایی ایران، افزایش پایدار داده و از آن حمایت نماید.

ماموریت

گروه تولیدی صنعتی بهین آور با نام تجاری (بافوم) یک شرکت پرسابقه و بزرگ با ساختار تخصصی در زمینه طراحی و تولید محصولات فوم با پایه EVA-LDPE و کالاهای وابسته است که خود را متعهد به نقش‌آفرینی سازنده، دانش بنیان، خلاقانه، مشتری مدارانه و سود‏آور در صنعت فوم و محصولات وابسته می‏‌داند. مأموریت این شرکت، حفظ و ارتقاء ارزش‌های بنیادین آن در زمینه‌های گوناگون از جمله: تولید انواع محصولات با برترین کیفیت، امورتخصصی وحرفه‌ای و روابط اخلاق مدارانه نزد مشتریان، سهام‌داران و کارکنان است. این شرکت برای این مهم، با انجام مطالعات بازار و فضای کسب و کار داخلی و بین‌المللی، به کارگیری شیوه‌های نوین و کارآمد مدیریتی، بهره‌‏وری بالا، تکنولوژی‏‌های روزآمد، مشارکت با تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان ممتاز، محصولاتی با کیفیت، مناسب و مطابق نیاز و سلیقه مشتریان عرضه می‌کند.

اهداف سازمانی
 • null
  تعالی جوئی مستمر در تمام ابعاد شرکت و ارتقای منزلت و کیفیت محصولات آن و کسب رضایت مشتریان و توجه به کرامت انسانی.
 • null
  بهره وری سرمایه و نیروی انسانی و حفظ سرمایه‌های مادی و معنوی.
 • null
  توسعه فرهنگ آموزش و یادگیری، نوآوری، خلاقیت، بهبود مستمر، کارگروهی و مشارکت جمعی، دانش محوری، مسئولیت پذیری و مشتری مداری.
 • null
  قانونگرایی، اجرای قوانین داخلی ودر راستای مأموریت شرکت.
 • null
  حفاظت و مراقبت از حقوق سهامداران، کارکنان، مشتریان و سایر ذی‌نفعان.
 • null
  ارتقای کیفیت و تکمیل سبد محصول و نوآوری متناسب با نیازهای بازار به منظور افزایش سودآوری.
 • null
  اجرای پروژه‌های مختلف و طرح و توسعه در جهت تکمیل زنجیره ارزش محصولات فومی.
 • null
  افزایش تولید از طریق ارتقای بهره وری و بهبود سیستم‌ها.

پیام مدیرعامل

هرکسی در هر جایگاهی که هست باید قهرمان کار خودش باشد و اثربخش باشد، اثربخشی ملاک عمل در سازمان است.

Members

Dany Martin

Dany Martin

Dany Martin

Dany Martin

Dany Martin

Dany Martin

Dany Martin

Dany Martin

مشتریان

گواهینامه ها

جوایز و افتخارات

همکاران

https://baafoam.com/wp-content/themes/movedo-child