۱۴۰۱
اردیبهشت

استاندارد ISO 45001:2018 - استاندارد ایمنی و بهداشت حرفه ای

گروه صنعتی بهین آور در اردیبهشت ۱۴۰۱ موفق به دریافت استاندارد ISO 45001:2018 (استاندارد ایمنی و بهداشت حرفه ای) گردید.

ایزو ۴۵۰۰۱ استانداردی تخصصی ویژه مدیریت بهداشت و ایمنی شغلی است که توسط سازمان جهانی استانداردسازی (ISO)به عنوان ابزاری توسعه یافته و کارا برای کاهش و پیشگیری از حوادث ضغلی تدوین شد که به شدت مورد استقبال بنگاه‌های اقتصادی  و واحدهای صنعتی قرار گرفت.

استاندارد ISO 45001 شامل الزامات و دستورالعمل هایی است که به سازمان ها کمک می کند تا این بار را با ایجاد چارچوبی برای بهبود ایمنی کارکنان، کاهش خطرات در محیط کاری و ایجاد شرایط بهتر و ایمن تر کار، در سراسر جهان اقدام کنند.

استاندارد ISO 14001:2015 - استاندارد مدیریت زیست محیطی

گروه صنعتی بهین آور در اردیبهشت ۱۴۰۱ موفق به دریافت استاندارد ISO 14001:2015 (استاندارد مدیریت زیست محیطی​) گردید.

هدف از این استاندارد بین المللی ارائه یک چارچوب به سازمان ، برای حفاظت از محیط زیست و واکنش در برابر تغییرات زیست محیطی در تعادل با نیازهای اجتماعی – اقتصادی است . این استاندارد، الزاماتی را مشخص می کند تا سازمان قادر باشد به نتایج مورد نظری که برای سیستم مدیریت زیست محیطی اش تعیین می کند دست یابد . یک رویکرد سیستماتیک به مدیریت زیست محیطی می تواند اطلاعاتی را برای ایجاد موفقیت طولانی مدت در اختیار مدیریت ارشد قرار بدهد. موفقیت سیستم مدیریت زیست محیطی به تعهد در تمام سطوح و وظایف سازمان بستگی دارد که توسط مدیریت ارشد هدایت می شود. سازمان ها می توانند از فرصت ها برای پیشگیری یا کاهش پیامدهای نامطلوب زیست محیطی و ارتقای پیامدهای زیست محیطی مطلوب به خصوص در رابطه با آنها که مضامین استراتژیک و رقابتی دارند استفاده کنند.

۱۴۰۱
اردیبهشت
۱۴۰۱
اردیبهشت

استاندارد ISO 9001:2015 - استاندارد مدیریت کیفیت تولیدات و خدمات

گروه صنعتی بهین آور در اردیبهشت ۱۴۰۱ موفق به دریافت استاندارد ISO 9001:2015 (استاندارد مدیریت زیست محیطی​) گردید.

گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ به مدیریت کیفیت در خدمات و تولیدات اطلاق می گردد. ایزو ۹۰۰۱ به عنوان استاندارد شناخته‌شده بین‌المللی برای سیستم‌های مدیریت کیفیت (QMSتعریف شده ‌است. این استاندارد گسترده‌ترین استاندارد QMS در جهان است که بیش از ۱ میلیون گواهینامه برای سازمان ها در ۱۷۸ کشور جهان اخذ شده است. جهت اخذ ایزو ۹۰۰۱ ( دریافت ایزو ۹۰۰۱ – صدور ایزو ۹۰۰۱ ) ایزوسیستم آماده ارائه خدمات به شرکت ها و سازمان ها می باشد.

استاندارد ISO 9001 استانداردی جامع و عمومی برای تمامی شرکت ها ، سازمان ها و مراکزی است که به موضوع کیفیت توجه دارند. شرکت ها و مراکزی که موفق به اخذ گواهینامه استاندارد ISO 9001 می گردند به مشتریان خود اعلام می دارند که یک سیستم مدیریت کیفیت موثر در آن شرکت فعال است. ایزو ۹۰۰۱ راهی سریع و آسان برای مصرف کنندگان بالقوه است که ببینند آیا شرکت شما وقت و تلاش خود را برای اطمینان از این که محصول یا خدماتی که ارائه می دهید، دارای کیفیت قابل قبول است یا خیر.

مجوز تولید مجوز تولید اسباب بازی فکری

گروه صنعتی بهین آور در مرداد ۱۳۹۶ موفق به دریافت مجوز تولیدِ کفپوش پازلی اشکال با برند بافوم به شماره: ۹۶۶۰۲۷۳ از دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گردید. 

کفپوش پازلی فومی اشکال بافوم علاوه بر اینکه یک محصول فکری و سرگرم کننده برای کودکان است، بهترین انتخاب برای پوشاندن سطوح سخت مانند سرامیک، سنگ و … در اتاق کودک، مهدکودک و مدارس است. هر ۹ قطعه کف‌پوش فومی مهد کودک مانند پازل به‌راحتی در کنار یکدیگر قرار داده شده و یک متر مربع از سطح را پوشش می‌دهد.

۱۳۹۶
اردیبهشت

مجوز تولید اسباب بازی آموزشی و کمک آموزشی

گروه صنعتی بهین آور در مرداد ۱۳۹۶ موفق به دریافت مجوز مجوز تولید اسباب بازی آموزشی و کمک آموزشیِ حروف و اعداد فارسی و لاتین مغناطیسی با برند بافوم به شماره: ۹۶۶۰۲۴۲ از دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گردید. 

حروف و اعداد فارسی و لاتین مغناطیسی بافوم شامل حروف الفبای بزرگ، حروف الفبای کوچک، حروف وسط و حروف آخر، اتصالات کلمات، صداهای لازم و هم‌چنین اعداد ۰ تا ۹ است که آموزش الفبا و اعداد فارسی و لاتین  را به کودکان و حتی بزرگسالان آسان و راحت می‌کند.

مجوز تولید اسباب بازی حرکتی مهارتی

گروه صنعتی بهین آور در مرداد ۱۳۹۶ موفق به دریافت مجوز مجوز تولید اسباب بازی حرکتی، مهارتی لی لی فومی با برند بافوم به شماره: ۹۶۶۰۶۰۱ از دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گردید. 

لی لی فومی یک بازی نوستالژیک، خاطره انگیز و محبوب برای کوچک و بزرگ است. این بازی جذاب در تقویت مهارت‌های حرکتی، تعادلی کودکان تاثیر فراوانی دارد و همچنین باعث یادگیری اعداد نیز می‌شود.

۱۳۹۹
اردیبهشت

مجوز تولید اسباب بازی فکری

گروه صنعتی بهین آور در مرداد ۱۳۹۶ موفق به دریافت مجوز تولیدِ کفپوش پازلی حیوانات با برند بافوم به شماره: ۹۶۶۰۲۷۳ از دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گردید. 

کفپوش پازلی فومی حیوانات بافوم علاوه بر اینکه یک محصول فکری و سرگرم کننده برای کودکان است، بهترین انتخاب برای پوشاندن سطوح سخت مانند سرامیک، سنگ و … در اتاق کودک، مهدکودک و مدارس است. هر ۹ قطعه کف‌پوش فومی مهد کودک مانند پازل به‌راحتی در کنار یکدیگر قرار داده شده و یک متر مربع از سطح را پوشش می‌دهد.

سوالی دارید ؟ پاسخگو هستیم ...
×
گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت در واتساپ کلیک کنید.

ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ میدهیم