مجوز تولید اسباب بازی فکری

کفپوش پازلی حیوانات بافوم

گروه صنعتی بهین آور در مرداد ۱۳۹۶ موفق به دریافت مجوز تولیدِ کفپوش پازلی حیوانات با برند بافوم به شماره: ۹۶۶۰۲۷۳ از دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گردید. 

کفپوش پازلی فومی حیوانات بافوم علاوه بر اینکه یک محصول فکری و سرگرم کننده برای کودکان است، بهترین انتخاب برای پوشاندن سطوح سخت مانند سرامیک، سنگ و … در اتاق کودک، مهدکودک و مدارس است. هر ۹ قطعه کف‌پوش فومی مهد کودک مانند پازل به‌راحتی در کنار یکدیگر قرار داده شده و یک متر مربع از سطح را پوشش می‌دهد.

مجوز تولید مجوز تولید اسباب بازی فکری

کفپوش پازلی اشکال بافوم

گروه صنعتی بهین آور در مرداد ۱۳۹۶ موفق به دریافت مجوز تولیدِ کفپوش پازلی اشکال با برند بافوم به شماره: ۹۶۶۰۲۷۳ از دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گردید. 

کفپوش پازلی فومی اشکال بافوم علاوه بر اینکه یک محصول فکری و سرگرم کننده برای کودکان است، بهترین انتخاب برای پوشاندن سطوح سخت مانند سرامیک، سنگ و … در اتاق کودک، مهدکودک و مدارس است. هر ۹ قطعه کف‌پوش فومی مهد کودک مانند پازل به‌راحتی در کنار یکدیگر قرار داده شده و یک متر مربع از سطح را پوشش می‌دهد.

۱۳۹۶
اردیبهشت

مجوز تولید اسباب بازی آموزشی و کمک آموزشی

حروف و اعداد فارسی و لاتین مغناطیسی

گروه صنعتی بهین آور در مرداد ۱۳۹۶ موفق به دریافت مجوز مجوز تولید اسباب بازی آموزشی و کمک آموزشیِ حروف و اعداد فارسی و لاتین مغناطیسی با برند بافوم به شماره: ۹۶۶۰۲۴۲ از دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گردید. 

حروف و اعداد فارسی و لاتین مغناطیسی بافوم شامل حروف الفبای بزرگ، حروف الفبای کوچک، حروف وسط و حروف آخر، اتصالات کلمات، صداهای لازم و هم‌چنین اعداد ۰ تا ۹ است که آموزش الفبا و اعداد فارسی و لاتین  را به کودکان و حتی بزرگسالان آسان و راحت می‌کند.

مجوز تولید اسباب بازی حرکتی مهارتی

لی لی فومی بافوم

گروه صنعتی بهین آور در مرداد ۱۳۹۶ موفق به دریافت مجوز مجوز تولید اسباب بازی حرکتی، مهارتی لی لی فومی با برند بافوم به شماره: ۹۶۶۰۶۰۱ از دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گردید. 

لی لی فومی یک بازی نوستالژیک، خاطره انگیز و محبوب برای کوچک و بزرگ است. این بازی جذاب در تقویت مهارت‌های حرکتی، تعادلی کودکان تاثیر فراوانی دارد و همچنین باعث یادگیری اعداد نیز می‌شود.

۱۳۹۹
اردیبهشت