بافوم در نمایشگاه تخصصی فوم اروپا ۲۰۱۸

بافوم در نمایشگاه تخصصی فوم اروپا ۲۰۱۸ 400 300 شرکت تولیدی صنعتی بهین آور (بافوم) شرکت تولیدی صنعتی بهین آور (بافوم)

شرکت بهین‌آور با نام تجاری بافوم با افتخار یکی از شرکت‌کنندگان در معتبرترین نمایشگاه تخصصی فوم اروپا ۲۰۱۸ در هانوفر آلمان در تاریخ ۲۴ – ۲۶ مهرماه ۱۳۹۷ بود و با حضور حرفه‌ای و فراتر از حد انتظار بزرگان این صنعت، اعتبار مناسبی در این حوزه برای کشور به ارمغان آورد.

شرکت بهین‌آور با نام تجاری بافوم به عنوان متعهدترین و برترین تولیدکننده انواع فوم‌های EVA و PE از منطقه خاورمیانه و خلیج فارس در معتبرترین نمایشگاه فوم در اروپا بعنوان غرفه‌دار حضوری پررنگ داشت.

نمایشگاه فوم اروپا پس از برگزاری در آمریکا برای اولین بار در اواخر مهرماه در شهر هانوفر آلمان برگزارشد.

در این نمایشگاه آخرین فن‌آوری‌ها، پیشرفت‌ها و راه‌حل‌ها در صنعت ساخت، تولید، نوآوری، ماشین‌آلات و مواد اولیه به نمایش گذاشته شد.

بازدید حیرت آور تعداد ۳۲۵۹ نفر از مسئولین عالی رتبه شرکتهای بزرگ و معروف جهان مثل ایرباس، تویوتا، جگوار، لندرور، گروه ب ام دبلیو، بوش، پورشه و … از نمایشگاه نشان‌دهنده اهمیت کاربرد فوم و دلیلی محکم بر نقش بسیار بالا و اساسی فوم در زندگی و صنعت بود.

این نمایشگاه آخرین تکنولوژی استفاده محصولات فومی، خدمات، ابزارها و کالاها از قسمتهای مختلف صنعت فوم شامل:

محصولات و تولیدکنندگان فوم، چسب ها، درزگیرها و عایق ها، فرآوری و تبدیل، ابزار و ماشین‌آلات، مواد اولیه، بازیافت و آزمایشات فنی و کیفی را برای بازارها و مشتریان نهایی انواع فوم در صنایع هوا و فضا، خودروسازی، ساختمان سازی، پزشکی، بسته‌بندی، ورزشی و تفریحی نمایان و برجسته کرد.

اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
نمایش تمام نظرات
0
پس از مطالعه مطالب دیدگاه خود را بنویسید، سپاسگذاریم.x
()
x
https://baafoam.com/wp-content/themes/movedo-child